Aktualne oferty pracy

Data dodania: 08:29 17.04.2014
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Kategoria: Praca

OPIEKUN FINANSOWY

Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój
Nr ref.: OF/53/04/2014

Zadania:

  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
  • dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • udział w akcjach marketingowych
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe ekonomiczne
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze Klienta w branży finansowej
  • wiedza na temat kredytów detalicznych i usług finansowych
  • znajomość lokalnego rynku
  • umiejętności sprzedażowe
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz Listu motywacyjnego do dnia 01.05.2014 za pomocą programu APLIKUJ.

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz.926 ze zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Akceptuję Więcej informacji