Dołącz do kolekcjonerów korzyści!

09:30 18.05.2015 r.

 

stefczyk-banery-www-mg2435x3000.jpg

0 zł za prowadzenie konta!

Od 1 maja 2015 r. prowadzenie konta IKS Classic jest całkowicie darmowe w miesiącu kalendarzowym, w którym na Twoje konto wpłynie łącznie min. 1500 zł z rachunków innych niż Twój rachunek własny w Kasie.

Sprawdź szczegóły konta IKS Classic

Dodatkowo osoby, które przystąpią do Kasy od 18 maja do końca sierpnia 2015 r. i otworzą w tym czasie konto IKS Classic mogą skorzystać z Promocji „Kolekcjoner korzyści”, w ramach której proponujemy:

0 zł za przelewy w placówce!

Darmowe przelewy przez Internet oferuje większość instytucji, ale Kasa ma dla Ciebie coś więcej! Wiemy, że niektórzy wolą regulować należności tradycyjnie, „w okienku”, dlatego w ramach Promocji masz aż 100 darmowych przelewów do wykorzystania w placówkach do końca 2015 r.! Bez opłat możesz zrealizować dowolne przelewy krajowe z wyjątkiem przelewów do ZUS i urzędu skarbowego.

0 zł za pożyczkę 1000 zł!

To jeszcze nie wszystko! Do końca sierpnia 2015 r. mamy dla Ciebie coś zupełnie unikatowego – pożyczkę absolutne zero kosztów! Pożyczasz 1000 zł i oddajesz 1000 zł! Zero oprocentowania, zero kosztów prowizji i zero ubezpieczeń! Wystarczy, że w czasie trwania Promocji dołączysz do Kasy Stefczyka, założysz konto IKS Classic i zadeklarujesz na nie comiesięczny przelew uzyskanego dochodu! Oczywiście pozytywna decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Jedna osoba może skorzystać z jednej darmowej pożyczki.

Nie czekaj! Dołącz do kolekcjonerów korzyści już dziś!

Oferta jest nieaktualna.