Finanse przez Internet bez tajemnic

Korzystanie z bankowości elektronicznej znacząco ułatwia zarządzanie finansami i pomaga zaoszczędzić czas. Członkowie Kasy Stefczyka mogą posługiwać się nowoczesnym serwisem internetowym e-skok. Został on zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego było jak najbardziej funkcjonalne i intuicyjne.

11:00 23.05.2014 r.

 

Jednak, jak w przypadku każdej nowej dziedziny, warto najpierw poznać kilka prostych zasad jego funkcjonowania.

Obejrzyj filmowe poradniki, aby poznać e-skok!

Aby nauka przychodziła łatwo i była przyjemna, przygotowaliśmy filmowe poradniki. Ich bohaterami są Kamil i Monika, którzy w przystępny sposób odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące obsługi e-skok. Ich wypowiedzi uzupełnione są czytelnymi widokami ekranów serwisu, na których możemy na bieżąco obserwować sposób wykonywania czynności.

W pierwszym odcinku przez podstawy serwisu przeprowadzi nas Kamil – sympatyczny właściciel firmy produkującej meble. Dowiemy się między innymi, jak zalogować się do serwisu, sprawdzić stan swojego rachunku, oszczędności lub pożyczki. Kamil pokaże nam także, jak krok po kroku korzystać z opcji „przelewy zdefiniowane”. Nie pamiętasz, czy zapłaciłeś za prąd? Nie ma problemu. Nasz bohater zaprezentuje także, jak sprawdzić historię transakcji na naszym koncie. Nareszcie będzie możliwe śledzenie budżetu bez żmudnych zapisków! A w razie pytań – jest pomoc. Z pierwszego odcinka dowiemy się także, gdzie w z serwisie możemy ją znaleźć.

Nie tylko dla początkujących!

Poradniki zostały przygotowane tak, aby były przydatne nie tylko dla początkujących użytkowników, ale także dla wszystkich, którzy korzystają z e-skok i chcą dowiedzieć się więcej.

e-skok-ogolne.jpg


Oprócz możliwości wykonywania przelewów i sprawdzania historii e-skok ma jeszcze wiele innych funkcjonalności. Warto poznać je wszystkie, aby jeszcze sprawniej wykonywać potrzebne operacje finansowe.

Oglądaj zawsze, kiedy tego potrzebujesz


Poradniki są dostępne na stronie www.stefczyk.tv. Dzięki temu można do nich wracać wielokrotnie – zawsze wtedy, kiedy jest taka potrzeba. Jesteśmy jednak przekonani, że już jednorazowe obejrzenie poradników rozwieje wszystkie wątpliwości i pozwoli poznać tajniki serwisu e-skok.

Zapraszamy do oglądania!
poradniki-e-skok.jpg