IKS na 500

13:00 14.06.2016 r.

-stefczyk-iksna500-nowe

Rządowy program Rodzina 500 Plus to pieniądze przyznawane na drugie i każde kolejne dziecko. W przypadku rodzin z gorszą sytuacją finansową także na pierwsze lub jedyne. Program przewiduje nawet 6000 złotych netto wsparcia dla dziecka rocznie. Wnioski o świadczenie będzie można składać od 1 kwietnia 2016 roku przez Internet lub w gminie.

Zachęcamy do wpisania we wniosku opcji z przelewem na konto. To bezpieczny i swobodny dostęp do środków, kiedy tylko potrzebujesz! Pieniądze możemy pobrać z konta w najbardziej dla nas dogodnym momencie, dzieląc je dodatkowo na mniejsze kwoty, tym samym lepiej planując nasz domowy budżet. W Kasie Stefczyka oferujemy duży wybór funkcjonalnych kont, które będą wygodnym i rozsądnym rozwiązaniem! Wśród nich IKS NA 500.

Konto IKS NA 500 możesz prowadzić za darmo. Wystarczy, że suma twoich miesięcznych wpływów z rachunków innych, niż własny w Kasie Stefczyka będzie wynosić minimum 500 zł w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty. Nowe konto to bezpłatne wpłaty i wypłaty w sieci kilkuset placówek w całej Polsce, pieniądze można także wypłacać za darmo w bankomatach sieci SKOK 24 w całej Polsce. Do konta IKS NA 500 dedykowane są karty Visa Classic z funkcją zbliżeniową. Wydanie karty oraz jej obsługa przez pierwszy rok jest całkowicie darmowe.

Konto IKS NA 500 to rozwiązanie idealne dla osób, które szukają sposobu na bezpieczne i wygodne pobieranie comiesięcznego zastrzyku gotówki.

Chcesz zostać beneficjentem programu Rodzina 500 Plus? Przygotowaliśmy możliwość pobrania druków wniosków w każdej placówce Kasy Stefczyka!

Jeżeli myślisz o oszczędzaniu na przyszłość swoich dzieci, to w ofercie Kasy Stefczyka znajduje się Lokata Systematycznego Oszczędzania. Dzięki temu rozwiązaniu już dziś możesz zacząć systematycznie odkładać pieniądze. To doskonały sposób, by pieniądze z programu Rodzina 500 Plus dosłownie zaprocentowały w przyszłości.