Kasa Stefczyka przeciwko drogim kredytom

Czy zastanawiałeś się, jak i gdzie najkorzystniej zamienić wszystkie raty jakie spłacasz (pożyczek gotówkowych, samochodowych, za lodówkę kupioną na raty, spłatę karty kredytowej) w jedna niższą ratę? „Zasługujesz na niższe raty” w Kasie Stefczyka – sprawdź, co kryje się pod tym hasłem.

08:30 20.05.2013 r.

Obecnie żyjemy w czasach łatwo dostępnego pieniądza. Oznacza to, że łatwo jest wziąć kredyt, ale też że łatwo pieniędzy się pozbywamy. Świat jest coraz bardziej nastawiony na konsumpcję. Każdego dnia i w każdej dziedzinie życia jesteśmy bombardowani ogromną liczbą reklam, często ukrytych, bądź tak sprytnie skonstruowanych, że nie mamy świadomości, iż mentalnie właśnie coś kupiliśmy.

W takiej sytuacji normalnym staje się, że zaczynamy wydawać więcej, aniżeli jesteśmy w stanie zarobić. W tym momencie z „pomocą” przychodzą wszelkiej maści banki, zachęcając nas do wzięcia kredytu, aby znowu móc wydawać więcej. W tak skonstruowanej rzeczywistości kredyt stał się czymś zupełnie normalnym.

Co jednak zrobić, gdy liczba kredytów zaczyna nas przygniatać, a domowy budżet powoli przestaje się dopinać? W takiej sytuacji najłatwiejszym sposobem będzie skonsolidowanie wszystkich zobowiązań. Zanim jednak zdecydujemy się na ten krok, warto jest zastanowić się, czy aby na pewno wybieramy najkorzystniejszą dla nas ofertę. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na oprocentowanie pożyczki. Jest to jeden z najważniejszych czynników decydujących o całkowitym koszcie zobowiązania. Najlepiej dla naszego portfela, aby oferta konsolidacyjna posiadała niższe oprocentowanie w stosunku do dotychczas posiadanych zobowiązań. Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest możliwość rozłożenia zobowiązania na większą liczbę rat. Dzięki rozłożeniu spłaty w czasie nasza nowa rata będzie niższa niż suma płaconych dotychczas.

Biorąc pod uwagę te czynniki, warto prześwietlić najnowszą ofertę konsolidacyjną Kasy Stefczyka – „Zasługujesz na niższe raty”.

Dlaczego akurat Kasa Stefczyka? Ponieważ jesteśmy największą spółdzielczą kasą oszczędnościowo-kredytową. U nas nie jesteś klientem – jesteś członkiem naszej Kasy, a nasze działania nie są nastawione na maksymalizację zysków. Misją Kasy Stefczyka jest dostępność oferty na jak najlepszych warunkach dla jej członków.

Dlaczego „Zasługujesz na niższe raty” i co się kryje pod tym hasłem? Jest to unikalny produkt finansowy, oferowany w Kasie Stefczyka. Dzięki tej pożyczce konsolidacyjnej kilka rat z różnych instytucji finansowych zamienimy na jedną. To rozwiązanie spowoduje, że nie będziemy już musieli pamiętać o kilku płatnościach w miesiącu oraz marnować czasu na regulowanie ich. Korzyści z takiej zamiany jest więcej – przede wszystkim niższa rata. Dzięki tej ofercie rozłożymy nasze zobowiązanie nawet do 120 rat. Podstawowym i najważniejszym atutem tej pożyczki jest jednak oprocentowanie. Odwiedzając jedną z prawie 400 placówek Kasy Stefczyka, mamy możliwość otrzymania niższego oprocentowania pożyczki w stosunku do aktualnie posiadanych zobowiązań. Co najistotniejsze, zaproponowane oprocentowanie może być niższe niż najniżej oprocentowana dotychczas posiadana przez nas pożyczka.

Niemożliwe, musi być jakiś haczyk! Sedno w tym, że go nie ma. Aby uzyskać tak atrakcyjne oprocentowanie, wystarczy wśród innych dokumentów dostarczyć pracownikowi Kasy dokument potwierdzający posiadane zobowiązanie. Może nim być:

  • umowa pożyczki lub kredytu,
  • plan spłaty pożyczki lub kredytu,
  • zaświadczenie dot. posiadania pożyczki lub kredytu wystawione przez instytucję finansową, w której zaciągnięto zobowiązanie.

Niezależnie od tego, który dokument zdecydujemy się dostarczyć, powinien on zawierać informację o oprocentowaniu nominalnym zobowiązania. Dzięki takiej informacji pracownik Kasy będzie mógł zaproponować niższe oprocentowanie, a co się z tym wiąże – atrakcyjniejszą dla naszego portfela ratę. Decydując się na tę ofertę, masz pewność, że oprocentowanie Twojego kredytu może być niższe niż dotychczas posiadanych kredytów bankowych.

Przyjdź, przekonaj się i skorzystaj z nowej oferty konsolidacyjnej w Kasie Stefczyka. W końcu Ty też zasługujesz na niższą ratę!