KASA WRACA – nawet 150 zł miesięcznie!

10:55 29.11.2019 r.

 

Kasa Wraca

Czy można wydawać pieniądze, robiąc zakupy, i jednocześnie otrzymywać zwrot ich części? Wydaje się niemożliwe. A jednak jest prawdziwe. Odpowiedź jest prosta: wystarczy przystąpić do programu „KASA WRACA”, dzięki czemu można otrzymać nawet 150 zł zwrotu na swój rachunek płatniczy. Należy tylko płacić kartą Visa Kasy Stefczyka w wybranych punktach handlowo-usługowych.

 

150 zł miesięcznie za to, że się płaci kartą Visa Kasy Stefczyka, to naprawdę atrakcyjna promocja. Warto z niej skorzystać tym bardziej, że w promocji brane są pod uwagę płatności kartą dokonane na stacjach benzynowych, aptekach i kinach, czyli w miejscach, gdzie i tak „zostawiamy pieniądze”.

Na czym polega promocja „KASA WRACA”?

Każdy Klient Kasy Stefczyka, który weźmie udział w promocji, otrzyma zwrot części środków wydanych przy użyciu karty Visa w kinach, aptekach czy na stacjach benzynowych. Od każdej transakcji dokonanej w tych punktach na kwotę min. 100 zł Kasa Stefczyka przekaże na rachunek płatniczy IKS Classic uczestnika promocji 2% wartości tej transakcji (ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie). Łącznie za płatności uwzględnione w promocji w danym miesiącu można otrzymać nawet 150 zł.

Jak wziąć udział w promocji „KASA WRACA”?

 

W promocji mogą wziąć udział Klienci Kasy Stefczyka, którzy posiadają rachunek płatniczy IKS Classic, wydaną do niego kartę płatniczą Visa oraz mają wpływy na ten rachunek w kwocie nie niższej niż 1500 zł miesięczne z rachunku innego niż własny w Kasie.  


Należy także zgłosić swój udział w promocji. Można to zrobić w placówce Kasy bądź przez stronę www.kasastefczyka.pl – na podstronie Konkursy/ Promocja „KASA WRACA” – przez podanie numeru członkowskiego, 3 ostatnich cyfr PESEL, numeru telefonu oraz zatwierdzenie wymaganych zgód. Nowi Klienci Kasy Stefczyka również mogą zgłosić swój udział w promocji, jednak mogą to zrobić najwcześniej następnego dnia po przystąpieniu do Kasy.

Należy pamiętać, że w promocji brane są pod uwagę płatności dokonane kartą Visa Kasy Stefczyka za transakcje w aptekach, kinach i na stacjach benzynowych – przy czym jednorazowa wartość transakcji dokonanych w tych punktach nie może być niższa niż 100 zł.

Spełnij warunki promocji „KASA WRACA”, obowiązującej od 17.07.2019 r. do odwołania. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach oraz na kasastefczyka.pl.