Konkurs Stypendialny - wyniki

VI edycja konkursu stypendialnego Kasy Stefczyka, Fundacji im. Franciszka Stefczyka i Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej rozstrzygnięta.

08:30 17.10.2013 r.

Do organizatorów konkursu wpłynęło bardzo wiele zgłoszeń kandydatów, którzy z roku na rok coraz bardziej zaskakują. Obszerność dokumentacji, jaką wykazywały się osoby ubiegające się o stypendium niejednokrotnie zadziwiła członków Komisji.

Cieszy fakt, że tak wiele młodzieży jest wszechstronnie uzdolniona i ma na swoim koncie osiągnięcia w różnych dziedzinach. Członkowie Komisji szczególną uwagę zwracali na młodzież, która oprócz rozwijania własnych pasji i zainteresowań, znajduje czas na pracę na rzecz innych. Kandydaci wykazali się uczestnictwem w różnego rodzaju wolontariatach, organizowali akcje poświęcone pomocy dzieciom, osobom chorym czy potrzebującym, angażowali się w zbieranie pieniędzy czy organizowanie imprez na ich rzecz, a wszystkie swoje aktywności udokumentowali dyplomami, listami gratulacyjnymi, podziękowaniami.

Ostatecznie spośród wszystkich zgłoszeń wybranych zostało 16 stypendystów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy mając nadzieję, że otrzymywane stypendium przyczyni się do rozwoju ich pasji i zainteresowań oraz kontynuowania aktywności na rzecz niesienia pomocy innym.

A oto lista stypendystów:

Stypendium po 350 zł brutto/miesięcznie (studenci):
 1. Katarzyna Bogaczewicz
 2. Magdalena Cieślikowska
 3. Michał Kowal
 4. Marek Orzeł
 5. Mateusz Orzeł
 6. Anna Wiśniewska

Stypendium po 250 zł brutto/miesięcznie:

 1. Kamil Grabowski
 2. Wiktoria Gunerska
 3. Kamil Jan Jastrzębski
 4. Iwona Wiktoria Nagielska
 5. Katarzyna Nowicka
 6. Dorota Olewińska
 7. Joanna Serkowska
 8. Grzegorz Świątko
 9. Dominika Witowicz
 10. Agnieszka Wójcik