Korzystanie za przelewanie

14:40 26.05.2017 r.

aktualnosc-1171x4890.jpg

Przekonaj się, jak wiele przywilejów czeka na osoby korzystające z konta w Kasie Stefczyka! Przelewasz swoje wynagrodzenie, emeryturę lub rentę na konto w Kasie i zyskujesz. Nie czekaj i dowiedz się dlaczego Twoje wynagrodzenie może być warte więcej.

Masz już konto w Kasie? Jeśli nie, najwyższy czas je założyć. Kasa Stefczyka w każdym aspekcie swojej działalności dba o Członków i daje im wiele przywilejów. Korzystanie za przelewanie to oszczędność, wygoda i rozsądek.

Dlaczego oszczędność? Bo dzięki regularnym wpływom na konto można liczyć na niższe oprocentowanie niektórych pożyczek, a jak wiadomo niższe oprocentowanie to niższa comiesięczna rata do spłacenia. Wiesz już na co wydasz zaoszczędzone w ten sposób pieniądze? Prezent dla dzieci, upominek dla wnuczka, a może długo wyczekiwana wizyta w kinie?

Dodatkowo prowadzenie konta IKS Classic jest darmowe przy łącznej sumie wpływów min. 1500 zł miesięcznie. Nie płacisz za konto i korzystasz z wygód lokowania w ten sposób pieniędzy – masz je zawsze pod ręką, w bezpiecznym miejscu.

Dlaczego wygoda? Możesz wnioskować o uruchomienie linii pożyczkowej w koncie i nie martwić się o brak środków na rachunku. Każdemu z nas zdarza się wydać wszystkie pieniądze przed otrzymaniem kolejnej wypłaty, emerytury czy renty. Linia pożyczkowa sprawia, że nie trzeba nikogo prosić o pomoc.

W Kasie Stefczyka jesteś zawsze u siebie! Chcesz odpocząć od raty? Masz plany na konkretny miesiąc i będziesz potrzebować dodatkowej gotówki? Możesz skorzystać z wakacji kredytowych i wprowadzić je w życie. Brzmi dobrze, prawda?

Dlaczego rozsądek? Bo doceniamy tych, którzy nam zaufali. Masz konto w Kasie, na które regularnie przelewasz pieniądze z wynagrodzenia, emerytury lub renty? Dzięki temu możesz liczyć na mniej formalności przy wnioskowaniu o pożyczkę. Mniej formalności to więcej czasu na spacer, odwiedziny znajomych a może po prostu dobrą książkę? Jest tyle możliwości! Członkowie, którzy mają regularne wpływy na konto mogą liczyć także na wyższe oprocentowanie niektórych lokat. To pieniądze, które z pewnością przydadzą się w przyszłości!

Twoje wynagrodzenie może być warte więcej! Przywileje płynące z regularnych wpływów na konto w Kasie Stefczyka czekają! Sprawdź szczegóły już dziś. To rozwiązanie, które się opłaca.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.
Darmowe prowadzenie konta dotyczy Konta IKS Classic, przy łącznej sumie wpływów min. 1500 zł z rachunków innych niż Twój własny w Kasie Stefczyka w miesiącu kalendarzowym. Dla osób poniżej 25 roku życia prowadzenie konta jest darmowe.
Przedstawione przywileje dostępne po spełnieniu określonych warunków. Szczegóły w placówkach i na kasastefczyka.pl.