Krótko i na temat: Pożyczka z obniżką

Zaskoczyły Cię wydatki, na które brakuje wolnych środków? Czasem dodatkowa gotówka potrzebna jest od zaraz. Jest proste i skuteczne rozwiązanie – pożyczka w Kasie Stefczyka z obniżką oprocentowania.

15:22 02.02.2014 r.

Gdy zaskoczą nas nieplanowane wydatki lub gdy trafia się nam niezwykła okazja zakupowa, często szukamy sposobu pozyskania dodatkowych środków. Większość z nas zaczyna poszukiwać ofert pożyczkowych. Jak wybrać optymalny dla nas produkt i na co uważać?

Szybkie i (nie)łatwe pożyczki internetowe

Ostatnio media zasypują nas reklamami szybkich pożyczek internetowych. Z badania „Mikropożyczki w Polsce” zleconego przez Związek Firm Pożyczkowych wynika, że ponad 10% ankietowanych Polaków deklaruje, że skorzystało z oferty szybkiej pożyczki internetowej. Z badania wynika, że średnia kwota pierwszej szybkiej pożyczki internetowej wynosi 449 zł, a kolejnej już 745 zł. Najczęstszy wybierany okres kredytowania to 26 dni. Jaki jest koszt takiej krótkiej pożyczki? Wyniki badania wskazują, że klient, który pierwszy raz bierze pożyczkę, przeciętnie ponosi koszt w wysokości 78 zł, a powracający konsument płaci już 187 zł. To właśnie koszty szybkich pożyczek są istotnym aspektem, któremu trzeba się przyjrzeć. Może bowiem okazać się, że łatwa do uzyskaniu pożyczka może być dla nas zbyt droga, a radość z zakupów dokonanych za jej pośrednictwem szybko przeminie, gdy przyjrzymy się kosztom z nią związanym. Niezbyt dogodne może również się okazać branie pożyczki na krótki okres. Często trudno jest szybko spłacić dług. Lepiej, gdy okres spłaty dostosujemy do naszych możliwości i tak ustalimy terminy spłaty, by zobowiązanie nie było dla nas kłopotliwe. W przypadku pożyczek internetowych nie możemy skorzystać z doradztwa finansowego, jesteśmy pozostawieni sami sobie z decyzją o wysokości i sposobie spłaty, a przecież nie każdy z nas musi znać się na rynku finansowym i sposobie funkcjonowania produktów finansowych. Może okazać się, że samodzielnie podjęta decyzja, niepodparta rekomendacją doświadczonego pracownika instytucji finansowej, może być dla nas źródłem niekorzystnej sytuacji w naszym domowym budżecie. Zanim zdecydujemy się na szybką pożyczkę internetową, przypatrzmy się jej zasadom, porównajmy oferty na rynku. Warto również zapoznać się z ofertą Kasy Stefczyka.

Pożyczka z obniżką w Kasie Stefczyka

Gdy zdecydujemy się na zrealizowanie naszego celu przy pomocy pożyczki, warto wybrać taką ofertę, która będzie dobrze dopasowana do naszych możliwości finansowych, oraz wybrać instytucję finansową, która cieszy się zaufaniem na rynku, posiada bogate doświadczenie, a jej pracownicy w sposób rzetelny i profesjonalny pomogą nam w wyborze pożyczki, na którą będzie nas stać. Rozsądek w wyborze oferty kredytowej jest bardzo wskazany. Kasa Stefczyka jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, posiada kompleksową i profesjonalną obsługę oraz szeroki wachlarz oferty produktowej. W Kasie Stefczyka znajdziemy pożyczkę, dzięki której możemy zrealizować każde marzenie, gdyż pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczyć można zarówno 1000 zł, jak i 100 000 zł, a nawet więcej – na duże wydatki. Kwota pożyczki zależy od Twoich potrzeb i zdolności kredytowej. Rata pożyczki będzie niska dzięki okresowi spłaty, który może wynieść nawet 10 lat oraz dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu. Dodatkowo Członkowie Kasy mają możliwość uzyskania pożyczki na warunkach lepszych niż standardowe. Główną korzyścią dostępną dla Członków Kasy jest system atrakcyjnych obniżek oprocentowania. Niższe oprocentowanie przysługuje między innymi za wpływ wynagrodzenia lub emerytury czy renty na rachunek posiadany w Kasie. Co zrobić by uzyskać zniżkę? Wystarczy wypełnić krótki jednostronicowy dokument, w którym deklarujemy wpływ dochodu na konto w Kasie. Cała procedura nie trwa dłużej niż 5 minut, a korzyści są wymierne – po prostu nasza rata jest niższa. Dodatkowo niższe oprocentowanie dostaniemy za staż w Kasie. Wystarczy być Członkiem Kasy od minimum 2 lat, a im dłuższej korzystamy z usług Kasy tym obniżka jest większa, a profity wyższe. Kolejne obniżki przysługują za dobrą historię i ocenę kredytową. Jednym słowem w Kasie nagradzamy zaangażowanie i lojalność. Ty ufasz nam, my to doceniamy i dajemy ci możliwość skorzystania z produktów na atrakcyjnych rynkowo warunkach. Zobacz, jakie jeszcze korzyści czekają na Ciebie razem z pożyczką w Kasie Stefczyka. Zapytaj o nie w naszej placówce, po prostu porozmawiaj o tym z doradcą finansowym. Profesjonalna obsługa i doradztwo finansowe to atut Kasy. Obsługujemy tysiące Członków, którzy są zadowoleni z naszych produktów i co dla nas ważne – chcą z nich korzystać z w coraz większym zakresie.

Sprawdź korzyści, jakie na Ciebie czekają! Odwiedź placówkę Kasy Stefczyka.