Masz alternatywę w Kasach Stefczyka

1 lutego ruszyła internetowa kampania reklamowa Kas Stefczyka.

09:00 02.02.2012 r.

 

Masz alternatywę – to hasło przewodnie nowej kampanii reklamowej Kas Stefczyka, która wystartowała 1 lutego w Internecie.

Na największych portalach internetowych, takich jak Wirtualna Polska, Onet, Interia, NK oraz w serwisie Pracuj.pl emitowane są banery reklamowe w trzech odsłonach. Każdy z nich prezentuje jedną z trzech wartości Kas, komunikowanych w tej kampanii – Społeczność, Zaufanie i Bezpieczeństwo.

Po raz pierwszy w historii Kas Stefczyka w kampanii reklamowej wykorzystano technologię, dzięki której banery są interaktywne – najeżdżając na nie kursorem myszki można pobawić się elementami graficznymi i odkryć hasło reklamowe.

Każdy baner kieruje na stronę maszalternatywe.kasystefczyka.pl, na której w atrakcyjny sposób pokazano, dlaczego warto zostać Członkiem Kasy i jakie korzyści płyną z bycia częścią naszej społeczności.

Zachęcamy do odwiedzenia strony maszalternatywe.kasystefczyka.pl tym bardziej, że na naszych Członków, którzy są użytkownikami serwisu społecznościowego Facebook, czeka tam miła niespodzianka.