Płać telefonem i zyskaj nawet 170 zł!

00:05 01.03.2021 r.

stefczyk-gpay-aktualnosc

Nowa funkcjonalność – płatności mobilne Google Pay.

Korzystaj z Google Pay i otrzymuj zwrot za zakupy! Płacąc swoją kartą płatniczą Visa na stacjach benzynowych, w aptekach i kinach możesz zyskać nawet 150 zł miesięcznie zwrotu za zakupy w ramach promocji „KASA WRACA” II EDYCJA! Absolutną nowością jest możliwość korzystania z aplikacji Google Pay i dokonywania tych płatności telefonem! Dzięki temu, dodatkowo, w ramach promocji WYPRÓBUJ GPAY zyskaj bonus w postaci 20 zł. Płacisz wygodnie i bezpiecznie – to się opłaca.

Korzystanie z usługi Google Pay jest niezwykle proste. Wystarczy zarejestrować swoją kartę płatniczą Visa Kasy Stefczyka w aplikacji GPay pobranej na urządzenie mobilne. Dzięki temu przy płaceniu za zakupy lub usługi nie musisz mieć przy sobie ani karty, ani gotówki. Twoje dane są zabezpieczone (nie udostępnia się prawdziwego numeru karty), a Ty w każdej chwili możesz zarządzać swoim kontem.

Płatności dokonujesz za pomocą telefonu lub smartwatcha, które i tak masz przy sobie, a należność automatycznie ściągana jest z Twojego rachunku płatniczego.

 

 

Promocje dostępne dla Klientów Kasy Stefczyka. Szczegóły promocji „KASA WRACA” II EDYCJA (obowiązującej od 31.01.2020 r. do odwołania) oraz promocji WYPRÓBUJ GPAY (obowiązującej od 1.03.2021 r. do 31.07.2021 r.) wraz z regulaminami dostępne w placówkach oraz na www.kasastefczyka.pl. Karta oznacza debetową, zbliżeniową kartę płatniczą.