Nowa placówka w Bytowie

Od niedawna z usług Kasy Stefczyka mogą korzystać mieszkańcy Bytowa. Placówkę otwarto przy ul. Sikorskiego 32.

14:59 18.04.2013 r.

W uroczystości otwarcia uczestniczyli pracownicy placówki, przedstawiciele Urzędu Miejskiego i kierownictwo Kasy. Ks. Damian Szulman poświęcił obiekt i pobłogosławił wszystkich zgromadzonych.
oddzial-bytow.jpg

- Jesteśmy nastawieni na obsługę obecnych członków, którzy dotychczas korzystali z usług  Kasy Stefczyka w innych miejscowościach, jak również na nowych, którzy do tej pory nie mieli kontaktu z naszymi produktami - wyjaśnia Teresa Pietrzak, kierownik placówki Kasy Stefczyka w Bytowie.

W opinii pracowników nowo otwartej placówki przy ulicy Sikorskiego 32 w Bytowie Kasa Stefczyka na rynku finansowym jest jedną z najbardziej atrakcyjnych instytucji finansowych. Jej oferta jest konkurencyjna i dostosowana do potrzeb każdego klienta, o czym podczas uroczystego otwarcia mówił dyrektor regionu północnego Kasy Stefczyka, Witold Bednaszewski.

- Cieszę się, że mogę dziś uczestniczyć w otwarciu kolejnej nowej placówki. To wynik naszej pracy i zaangażowania. Dzięki członkom naszej Kasy staramy się dotrzeć wszędzie tam, gdzie to możliwe. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualne i w tym tkwi nasz sukces – tłumaczy Witold Bednaszewski.