Płać z Visa i dołącz do mistrzów!

10:40 06.12.2017 r.

 

skok2visapycfoodtruck1171x4890.jpg

Wygraj z Visa wyjazd na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w PyeongChang w Korei Południowej lub do lub do Park City w Utah w USA oraz setki innych nagród.

Płać kartą SKOK Visa i wygraj wyjazd na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 odbywające się w południowokoreańskim w PyeongChang lub do Park City w Utah (USA), areny Zimowych Igrzysk Olimpijskich Salt Lake City 2002 oraz setki innych nagród! Poczuj emocje, zwykle zarezerwowane dla tytanów sportu. Możesz wraz z bliską Ci osobą polecieć do Korei i wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach Igrzysk i na własne oczy podziwiać zmagania Twoich idoli, między innymi fantastyczne skoki Kamila Stocha i polskich skoczków!

Zgodnie z informacją organizatora każdy, kto w okresie trwania promocji, tj. od 16 listopada do 27 grudnia 2017 roku dokona transakcji kartą Visa na kwotę minimum 5 zł, wejdzie na stronę www.visa.pl, odpowie na pytanie konkursowe i wypełni formularz - weźmie udział konkursie.

W konkursie Visa „Płać z Visa i dołącz do mistrzów!” do wygrania między innymi:

- nagrody główne

  • 6 dwuosobowych pakietów wyjazdowych na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 do PyeongChang w Korei Południowej
  • 6 dwuosobowych pakietów wyjazdowych do Utah w USA, areny Zimowych Igrzysk Olimpijskich Salt Lake City 2002

I ponadto:

- co tydzień

  • karta podarunkowa Carrefour o wartości 10 000 zł (łącznie 6 kart)

- codziennie

  • zestawy lokalizatorów bluetooth Tile Mate (łącznie 84 sztuki), karty podarunkowe Spotify - roczna subskrypcja (łącznie 84 sztuki), opaski sportowe iWOWN i6Pro (łącznie 210 opasek), czapki z głośnikami (łącznie 420 sztuk), roczne subskrypcje do Eurosport Player (łącznie 420 sztuk)

Pamiętaj - im więcej Twoich zgłoszonych transakcji bierze udział w konkursie tym większe masz szanse na wygraną!

Aby skorzystać z promocji, należy:

  • dokonać transakcji kartą Visa na kwotę minimum 5 zł – akceptowalne są wszystkie formy płatności: zbliżeniowe, mobilne lub tradycyjne
  • odpowiedzieć na pytanie konkursowe i zgłosić swój udział w konkursie poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie www.visa.pl.
  • zachować potwierdzenie dokonanej transakcji do czasu losowania nagród

Promocja trwa od 16 listopada do 27 grudnia 2017 roku i jest organizowana na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Szczegóły oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie Visa Polska:
www.visa.pl