Promocja „Dołącz do Kasy”

Ruszyła nowa Promocja Kasy Stefczyka. Już teraz dla wszystkich nowych Członków, którzy w okresie trwania promocji , tj. od 7 października 2015 r., do końca lutego 2016 r., dołączą do Kasy oraz założą rachunek IKS Classic, czeka 50 darmowych przelewów w placówkach Kasy. Dodatkowo osoby, które złożą dyspozycję przelewu swojego dochodu na rachunek w Kasie mogą wnioskować o darmową pożyczkę 1000 zł.

00:05 07.10.2015 r.

 

50 darmowych przelewów w placówkach

Wiemy, że niektórzy wolą regulować należności tradycyjnie, „w okienku”. Już teraz oprócz darmowych przelewów przez Internet Kasa proponuje również 50 darmowych przelewów w placówkach dla uczestników promocji „Dołącz do Kasy” do wykorzystania przez 6 miesięcy od daty dołączenia do Kasy i otwarcia rachunku IKS Classic. Bez opłat możesz zrealizować dowolne przelewy krajowe w placówce Kasy z wyjątkiem przelewów do ZUS i urzędu skarbowego.

Pożyczka 1000 zł całkowicie za darmo

W okresie trwania Promocji „Dołącz do Kasy” mamy również coś zupełnie unikatowego – pożyczkę absolutne za darmo! Pożyczasz 1000 zł i oddajesz 1000 zł! Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów - brak oprocentowania, brak kosztów prowizji i brak ubezpieczeń. Wystarczy, że w czasie trwania Promocji dołączysz do Kasy Stefczyka, założysz konto IKS Classic i zadeklarujesz na nie comiesięczny przelew uzyskanego dochodu! Pamiętaj, że pozytywna decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej, zaś jedna osoba może skorzystać z jednej darmowej pożyczki.

To jeszcze nie wszystko! Przypominamy, że prowadzenie konta IKS Classic jest całkowicie darmowe pod warunkiem łącznych wpływów w wysokości min. 1500 zł w okresie miesiąca kalendarzowego, z rachunków innych niż Twój rachunek własny w Kasie. Zobacz szczegóły konta IKS Classic.

Dotyczy Promocji „Dołącz do Kasy”, trwającej od 07.10.2015 r. do 29.02.2016 r. dostępnej wyłącznie dla nowych Członków. Brak opłat dotyczy 50 przelewów krajowych z wyjątkiem przelewów do ZUS i US w okresie 6 miesięcy od dołączenia do Kasy i otwarcia rachunku IKS Classic. Darmowa „Pożyczka Dołącz do Kasy” dostępna wyłącznie dla nowych Członków, którzy w czasie trwania promocji dołączą do Kasy, założą rachunek IKS Classic i zadeklarują na nim comiesięczny przelew uzyskanego dochodu. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Członek Kasy może uzyskać wyłącznie jedną (1) całkowicie darmową „Pożyczkę Dołącz do Kasy”. Szczegóły w regulaminie promocji dostępnym na kasastefczyka.pl i w placówkach Kasy.

Oferta jest nieaktualna.