Promocje w Kasie Stefczyka

Nowi i obecni członkowie Kas mogą otrzymać atrakcyjny upominek w ramach promocji „Witaj w Kasie” i „Bliżej Kasy”!

15:52 17.07.2013 r.

Dlaczego warto być członkiem Kasy? Ponieważ za korzystanie z usług finansowych otrzymuje się specjalne przywileje. Nie wierzysz? Zapisz się i przekonaj się sam.
promocje-w-kasie-pozyczka-usmiech.jpg

„Witaj w Kasie” – nagroda na start!

W ramach promocji „Witaj w Kasie” nowi członkowie Kasy mogą otrzymać upominek: kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci ponad 2000 aptek. Co zrobić, aby ją otrzymać? Wystarczy zapisać się do Kasy Stefczyka, bezpłatnie otworzyć dowolny rachunek osobisty, skorzystać z darmowej przez 1 rok karty Visa oraz złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia lub świadczenia emerytalno-rentowego. Cała procedura potrwa kilka minut, a oprócz prezentu zyskamy dostęp do szerokiej oferty finansowej.

Pamiętać należy, że obecnie koszt zapisu do Kasy to tylko 4 zł, opłata jest pobierana tylko raz i dzięki niej stajemy się pełnoprawnymi członkami Kasy, co oznacza, że jesteśmy jej współwłaścicielami.

„Bliżej Kasy” – przelej swój dochód na konto w Kasie!


Promocja „Bliżej Kasy” przygotowana została dla tych wszystkich, którzy nabyli członkostwo w Kasie przed 5 maja 2013 r. Każdy z obecnych członków, który zdecyduje się na zasilanie swojego rachunku IKS comiesięcznym dochodem z tytułu wynagrodzenia za pracę lub emerytury bądź renty oraz dodatkowo spełni tylko jeden z następujących warunków:

   -  podpisze umowę o kartę płatniczą Visa,
   -  założy lokatę terminową na kwotę minimum 500 zł,
   -  zaciągnie pożyczkę na kwotę minimum 1000 zł,
   -  podpisze umowę o preferencyjną linię pożyczkową na kwotę minimum 500 zł,

również stanie się posiadaczem karty podarunkowej do sieci aptek o wartości 50 zł.

Zlecenie przelewu wynagrodzenia na konto w Kasie, oprócz premii w postaci karty podarunkowej, jest również nagradzane obniżeniem oprocentowania wybranych pożyczek oraz podwyższeniem oprocentowania wybranych lokat.

Obie promocje trwają tylko do 1 września 2013 roku, lub do wyczerpania zapasów! O szczegóły pytaj w placówkach.