Przestronniej i wygodniej

15:00 14.12.2015 r.

Kasa Stefczyka niezmiennie stara się podwyższać jakość i standard świadczonych usług. Dlatego placówka działająca dotychczas przy ul. PCK w Bielsku-Białej została przeniesiona na ul. Matejki 6.

W dniu uroczystego otwarcia placówki w nowej lokalizacji odwiedziło ją ponad 100 osób. Było przecięcie wstęgi i błogosławieństwo. Wśród gości znaleźli się wieloletni Członkowie Kasy, którzy na co dzień korzystają z porad pracowników Kasy w obszarze finansowym. Imprezie towarzyszyło wiele wspomnień i miłych rozmów. Okazuje się, że spotkania przy kawie i ciastku tak bardzo się spodobały, że pojawiły się prośby, by je częściej organizować. Były też gratulacje i podziękowania za wysoką jakość świadczonych usług i dobrą atmosferę w placówce. Pracownicy usłyszeli też wiele pochwał od gości, zadowolonych z nowej dogodnej lokalizacji. Chwalono też otwarte kasy, czyli obsługę przy stolikach, gdzie można wygodnie usiąść i porozmawiać, które zastąpiły obsługę na stojąco przy okienku. Teraz jest przyjemniej, a dzięki zmianom można nawiązać lepszy kontakt. Placówka w nowej odsłonie podobała się również przechodniom, zaproszonym na kawę przez klaunów i pracowników, tym bardziej że przy okazji mogli skorzystać z bezpłatnych porad finansowych, których – mimo uroczystości – udzielali pracownicy. Było też coś dla dzieci. Spodobały im się ogromne bańki mydlane i zwierzątka, które z baloników wyczarowywał dla nich klaun.

placowka.jpg
 

Za wspólne świętowanie dziękują i zapraszają do placówki obecni na uroczystości: Joanna Tabak, kierownik regionalny, Magdalena Duda, kierownik placówki i jej pracownicy: Halina Darowska, Edyta Hereda-Kwaśna, Żaneta Pieczarka i Angelika Łyczko.