Wyróżnienie Kas Stefczyka w badaniu portalu SocialPress!

Miło nam poinformować, że profil Kas Stefczyka na Facebook’u zajął w badaniu Social Press, na najszybciej odpowiadającą swoim klientom markę, 5 miejsce, wśród 12 instytucji finansowych, o największej popularności.

19:00 05.10.2013 r.

 

We wrześniu tego roku Social Press przeprowadziło badanie „Jak szybko marki odpowiadają na Facebooku” na wiadomości swoich potencjalnych klientów. Badanie dotyczyło instytucji finansowych, zaś sam wybór konkretnych fanpage’y do badania, został dokonany z pomocą sierpniowego rankingu popularności, zamieszczonego na blogu Sotrender. Test instytucji finansowych polegał na przesłaniu im 2 zapytań, jednego w dzień roboczy, w godzinach 12-17, drugiego z kolei w niedzielę. Czas odpowiedzi ustalany był na podstawie sumy oczekiwań na obie odpowiedzi.

Profil Kas Stefczyka zajął w ogólnej klasyfikacji zaszczytne 5 miejsce, z czego pierwsze dwa miejsca zajęły banki internetowe. Wart podkreślenia jest fakt, że profil Kas Stefczyka przy pierwszym pytaniu, zadanym w dzień roboczy, uzyskał najlepszy czas spośród wszystkich profili, odpowiadając w zaledwie 3 minuty. Żaden z banków poddanych badaniu nie odpowiedział szybciej, w żadnym pytaniu.

Szczegóły na temat badania i jego wyników znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na Facebook’u i zachęcamy do zadawania pytań!