Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Zobacz jak wiele załatwisz bez wychodzenia z domu!

13:24 24.03.2020 r.

tak-wiele-zalatwisz-nie-wychodzac-z-domu-duze

Pożyczka przez telefon? Teraz to możliwe. Zadzwoń szybko do placówki lub pod nr 801 600 100 i złóż wniosek telefonicznie.

Pieniądze na koncie możesz mieć nawet tego samego dnia. Szybko, wygodnie i bezpiecznie - bez wychodzenia z domu. Umowę wyślemy na Twój adres e-mail.

Co jeszcze załatwisz telefonicznie?

Kasa Stefczyka dostosowuje się do wymagań i oczekiwań swoich Klientów. Wdrożyliśmy szereg rozwiązań, dzięki którym wiele spraw związanych z Twoimi finansami załatwisz bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a konsultant krok po kroku przeprowadzi Cię przez poszczególne etapy.

Dzwoniąc pod nr 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora) możesz także:

  1. Założyć usługę bankowości elektronicznej do swojego rachunku płatniczego, by obsługa była jeszcze prostsza!
  2. Zamówić kartę płatniczą, by korzystać z wygody i bezpieczeństwa płatności bezgotówkowych.
  3. Założyć lokatę, by odkładać pieniądze na przyszłość swoją i bliskich. Jeśli wolisz, możesz zrobić to też przez usługę bankowości elektronicznej.

Zostań w domu, zadzwoń do nas i zgłoś potrzebną usługę lub funkcjonalność, a umowę wyślemy na Twój adres e-mail. Poszerzamy możliwości, by setki tysięcy naszych Klientów mogły korzystać z usług Kasy Stefczyka bezpiecznie, wygodnie i szybko.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Koszt połączenia wg taryfy operatora. Konto oznacza rachunek płatniczy.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl