Traf do Kasy na Facebooku

Lubisz wygrywać atrakcyjne nagrody? Marzy Ci się konsola PSP albo iPod? Spróbuj je ustrzelić w Kasach Stefczyka. 8 lutego na profilu Kas na Facebooku ruszyła nowa gra, w której codziennie można wygrać cenne nagrody.

12:00 08.02.2012 r.

Gra „Traf do Kasy” polega na prawidłowym wytypowaniu na mapie placówek Kas, w którym danego dnia ukryta została nagroda. Codziennie do wygrania jest nagroda główna – atrakcyjny gadżet elektroniczny. W puli nagród są m.in. iPody, tablety, dyski przenośne, konsole Playstation oraz pamięci USB jako nagrody pocieszenia.

Gracz, który odda niecelny strzał, dostaje kolejną szansę. Musi tylko zaprosić do gry kilkoro swoich znajomych, odpowiedzieć na pytanie albo obejrzeć film reklamowy o Kasach Stefczyka. Jeśli mimo to nie trafi, może spróbować znowu następnego dnia.

Ustrzelenie nagrody to wcale nie taka prosta sprawa. Kasy mają bardzo gęstą sieć placówek, zarówno w dużych miastach, jak i w małych miejscowościach, co jest jedną z naszych kluczowych zalet. Gwarantujemy jednak, że codziennie nagroda główna trafi w czyjeś szczęśliwe ręce.

W "Traf do Kasy" można grać do 28 lutego. Zachęcamy więc do polubienia profilu Kas Stefczyka na Facebooku i spróbowania swoich sił w konkursie. Trzymamy kciuki za celne trafienia!