Kasy Stefczyka są na Facebooku już 3 lata!

10:00 23.08.2013 r.

swieczka3.jpg

Dokładnie 3 lata temu – 23 sierpnia 2010 roku – na portalu Facebook pojawił się profil Kas Stefczyka. A tak wyglądały posty, którymi się z Wami przywitaliśmy:
pierwszy-post-na-facebook-kasy-stefczyka0.jpg

W trakcie 3 lat informowaliśmy Was o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z życia Kas, angażowaliśmy Was w różne inicjatywy, nagradzaliśmy w konkursach – kreatywnych, zręcznościowych, grach logicznych czy sprawdzających Waszą wiedzę z historii Kas. Prezentowaliśmy Wam finansowe cytaty i braliście udział w rozwiązywaniu zagadek, pokazywaliśmy Wam miejsca, gdzie można znaleźć nasze placówki i przedstawialiśmy Wam pracujących w nich doradców. Poznaliście licznych zwycięzców krzyżówek ukazujących się w Czasie Stefczyka. Obejrzeliście godziny materiałów na Stefczyk.tv, które dla Was przygotowaliśmy i przeczytaliście miliony słów w artykułach z radami finansowymi na serwisie www.czasnafinanse.pl!

Wasze komentarze i dyskusje na profilu są dla nas inspiracją do ciągłego rozwoju!

W końcu to Wy mieliście wpływ na wygląd karty dla młodych Członków Kasy Stefczyka i podpowiedzieliście nam jak chcecie, żeby nazywało się konto dla osób poniżej 25 roku życia, a teraz wybieracie najlepszy teledysk do spotów radiowych „Zasługujesz na niższe raty!” Kas Stefczyka!

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa skierowane w naszym kierunku jak i konstruktywną krytykę.

Te trzy latka zleciały nam bardzo szubko. Obecnie na Facebooku jest z nami ponad 22 000 osób! Dziękujemy Wam za wszystkie polubienia postów, komentarze pod nimi i udostępnienia na swoich profilach!

Tych, których jeszcze z nami nie ma, zachęcamy do dołączenia do grupy fanów i udzielaniu się pod postami.

Do zobaczenia na profilu Kas Stefczyka na Facebooku!