Ósme urodziny Kasy Stefczyka w Sochaczewie

Członkowie Kasy Stefczyka oraz pracownicy placówki przy ul. Żeromskiego 2 w Sochaczewie świętowali w maju ósme urodziny placówki. Na każdego z licznych gości czekał urodzinowy tort oraz skromny upominek.

20:00 17.05.2014 r.

2-3-20.jpg

Fot: Małgorzata Kazur

W tym szczególnym dniu sochaczewską placówkę Kasy odwiedził poseł Maciej Małecki:

- Jestem Członkiem Kasy Stefczyka od kilku lat i jestem z tego bardzo zadowolony. Przeniosłem tutaj swoje finanse głównie dlatego, że jest to polski kapitał i polska firma i jest to argument, dzięki któremu zachęcam innych, do lokowania swoich pieniędzy i ich obsługi przez polskie instytucje finansowe. Doceniam bardzo wysoki poziom obsługi klienta w Kasie Stefczyka w Sochaczewie. Za każdym razem, kiedy korzystam z pomocy pań tutaj pracujących, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i najwyższego poziomu obsługi. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że kilka lat temu przenosząc swoje fundusze z zagranicznego banku do Kasy Stefczyka dokonałem dobrego wyboru i zachęcam innych do tego, żeby też to zrobili, żeby przenieśli swoje finanse do polskich instytucji finansowych, a Kasa Stefczyka w Sochaczewie znajduje się na najwyższym poziomie bankowości.
sochaczew.jpg

Fot: Małgorzata Kazur

Również Beata Jaworska opisała nam swoje wrażenia:

- Jestem Członkiem Kasy już 8 lat, od początku istnienia placówki w Sochaczewie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Panuje tu miła atmosfera, pracownicy są bardzo życzliwi dla klienta. Usługi finansowe w Kasie Stefczyka stoją na najwyższym poziomie. Do powierzenia Kasie swoich pieniędzy skłoniły mnie bardzo dogodne warunki współpracy, ponieważ porównując je z ofertami banków doszłam do wniosku, że Kasa Stefczyka oferuje najlepsze warunki na rynku.

Paweł Goryniak,
lokalna gazeta „Echo Powiatu”, echopowiatu.pl