Za co cenię Kasę Stefczyka?

Kasa Stefczyka obchodziła w ubiegłym roku swoje dwudziestolecie. Zapytaliśmy kilku jej członków, dlaczego zdecydowali się przystąpić do naszej Kasy i co najbardziej sobie cenią.

16:50 10.01.2014 r.

sidor.jpg
Helena Sidor (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. 1 Maja 33 w Lublinie):

- Kilka lat temu wybrałam Kasę Stefczyka, bo ma bardzo dobrą opinię. Słyszę to od ludzi, od innych Członków Kasy. Wcześniej bardzo długo byłam klientką jednego banku, ale tam mnie skrzywdzili. Dali mi kredyt, ale na taki procent, że odsetki przewyższały kapitał. Trochę się zdenerwowałam. Tak mnie skrzywdzić? Poszłam więc do Kasy Stefczyka i spytałam czy dostałabym tu kredyt, żebym mogła spłacić tamten. Oczywiście dostałam – w Kasie podali mi rękę, choć byłam w trudnej sytuacji. To była dobra oferta, bo chociaż wzięłam ten kredyt na cztery lata, to spłaciłam w ciągu półtora roku. I ja z tej racji uwielbiam Kasę Stefczyka. Teraz jeśli jest mi potrzebny kredyt to biorę go tylko w Kasie Stefczyka. Zawsze proszę, żeby sami sobie zabierali z mojej emerytury ratę, żebym ja już nie musiała pamiętać i chodzić z tymi kwitami. To wygodne. Jeśli nie wiem ile mam do spłaty to idę i pytam. Bardzo miło mi odpowiadają, więc ja jako Członek Kasy Stefczyka jestem bardzo zadowolona i nie odejdę, bo faktycznie podali mi rękę, za co im bardzo dziękuję. To się liczy. To jest duży plus dla Kasy. Jest naprawdę super. Do tego bardzo miła atmosfera, wszyscy są życzliwi. Zaproponowałam więc swojej koleżance, żeby zapisała się do Kasy. Tak zrobiła i też jest zadowolona.

Życzę paniom z mojej placówki Kasy wszystkiego dobrego w nowym roku.pawelec.jpg
Barbara Pawelec (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. 1 Maja 33 w Lublinie):

- Dlaczego należę do Kasy, a nie jestem klientką banku? Bo dla mnie to najlepsza okazja do oszczędzania i do brania pożyczki, bo Kasa ma najciekawsze propozycje. Porównywałam z ofertami banków, więc wiem. Poza tym obsługa jest bardzo fajna. Tu są bardzo przyjemne panie, uśmiechnięte, czasem pożartują. No i w mojej placówce Kasy nie ma żadnego problemu - ani z kolejkami, ani z jakimiś nieścisłościami. Mam w Kasie Stefczyka konto oszczędnościowe. Sprawdza się, przynosi mi zyski. Ostatnio nawet odwiedziłam kilka banków, żeby się zorientować jakie teraz mają tam oprocentowanie lokat – takich na pół roku, na rok. No i jest różnica między bankiem i Kasą – oczywiście na korzyść Kasy, więc tu zostaję.

Z okazji 20-lecia Kasy życzę paniom z mojej placówki i ich rodzinom wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha i żeby zawsze były takie uśmiechnięte jak do tej pory.