Za co lubię Kasę Stefczyka?

Zapytaliśmy kilku jej Członków, dlaczego zdecydowali się przystąpić do naszej Kasy i co najbardziej sobie cenią.

09:00 17.03.2014 r.

mucha.jpg
Jadwiga i Wiesław Mucha (korzystają z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Listopadowej 23 w Ozorkowie):
- Należę do Kasy Stefczyka od dwóch lat. Przez cały ten czas aktywnie korzystam z jej usług. Do placówki mam blisko, w każdej chwili mogę przyjść wypłacić pieniądze lub opłacić rachunki. Jestem bardzo zadowolona z oferty, którą mi przedstawiono. Obsługa w placówce jest bardzo miła i profesjonalna. Zawsze można liczyć na poradę i dobre słowo. Czuć, że do klienta podchodzi się z sercem. Na Święta Bożego Narodzenia oboje z mężem dostaliśmy kartki z życzeniami, dzięki czemu zrobiło nam się bardzo miło. Już od wejścia Panie w placówce witają każdego promiennym uśmiechem. W żadnej innej instytucji finansowej nie spotkałam się z tak serdecznym i fachowym traktowaniem. W porównaniu z innymi bankami oferta Kasy jest bardzo atrakcyjna. Warto zaciągnąć pożyczkę ze względu na niższe oprocentowanie i dogodne warunki. Lokowanie pieniędzy również się opłaca. Przeniosłam tutaj swoje wpływy, a nadwyżki pieniędzy mogę sobie oszczędzić na książeczce oszczędnościowej. Przekonałam również męża, żeby zapisał się do Kasy Stefczyka i przeniósł tutaj swoje zobowiązania. Teraz i on korzysta z atrakcyjnych ofert finansowych. Jest bardzo zadowolony ze zmiany banku, dlatego też lubi często odwiedzać placówkę. Takiej przemiłej atmosfery nie ma nigdzie indziej. Warto wspomnieć również o pomocy i doradztwie. Jeśli ma się problem Panie zawsze doradzą najlepsze dla nas rozwiązanie.

kupiszewska.jpg
Teresa Kupiszewska (korzysta z usług placówki Kasy Stefczyka przy ul. Hallera 41 w Ostrołęce):
- Kilka lat temu zostałam Członkiem Kasy - przez sentyment do wszystkiego co polskie, bo Kasa Stefczyka ma przecież polski rodowód. Drugim powodem, który mnie tu przyciągnął jest przyjazne podejście do ludzi. SKOK zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom zwykłego człowieka i nie jest lichwiarski. Oferuje pomoc w trudnej sytuacji finansowej i zawsze próbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie. W mojej placówce pracownicy naprawdę potrafią stworzyć wręcz rodzinną atmosferę przy jednoczesnym profesjonalnym doradztwie finansowym. Myślę, że swoją życzliwością i dobrą ofertą poszerzają krąg zainteresowanych usługami. Jak raz tu się przyjdzie, to już się zostaje. Tu wpływa moja emerytura, mam też książeczkę oszczędnościową, ale przede wszystkim mam zaufanie. Zawsze twierdzę, że warto należeć do Kasy Stefczyka.

Lubię tu przychodzić, porozmawiać, wypić kawę, a przy okazji w miłej atmosferze załatwić moje sprawy. Mam wrażenie, że znamy się i jesteśmy sobie bliscy. Pracownicy mojej placówki SKOK są po prostu wyjątkowi i zasługują na szacunek. Wraz z podziękowaniem za dobre minione lata życzę Kasie dalszego rozwoju, a pracownikom sukcesów w pracy i pomyślności w życiu osobistym. Byłam świadkiem rozmów z innymi klientami, którzy przyszli, żeby po prostu porozmawiać o swoich domowych sprawach i to mi się bardzo podoba. Myślę, że z Kasą Stefczyka pozostanę jeszcze długo.