5 maja rusza konkurs "Zaprojektuj swoją deskę"

Rusza konkurs "Zaprojektuj swoją deskę". Polega on na zaprojektowaniu nadruku na wymarzoną deskorolkę. Nagrodzimy aż 70 osób, ale tylko 10 projektantów otrzyma deskorolki z indywidualnymi nadrukami, wybranymi przez Jury, zaś kolejnych 60 – z projektem przygotowanym przez organizatora.

18:36 30.04.2014 r.

W dniu 5.05.2014 startuje konkurs „Zaprojektuj swoją deskę”. Polega on na zaprojektowaniu nadruku na wymarzoną deskorolkę i przesłaniu projektu na adres e-mail fb@apella.com.pl. Projekty muszą zostać stworzone w przygotowanym szablonie dostępnym w załączniku. Po weryfikacji zostaną one umieszczone w specjalnie przygotowanym albumie konkursowym na portalu Facebook na profilu „Miliony spełnionych marzeń” (https://www.facebook.com/MilionySpelnionychMarzen). By wziąć udział w konkursie należy, m.in. „polubić” profil Miliony Spełnionych Marzeń. Prace konkursowe można zgłaszać do 04.06.2014 włącznie.
3109-stefczyk-deski-banery-i-adwordsy-ps150.jpg


Nagrodami są wysokiej klasy deskorolki przygotowane przez polską firmę należącą do młodego przedsiębiorcy - zdobywcy I nagrody w konkursie „Podlasie ma biznes”, zorganizowanym przez Fundację „Kocham Podlasie”, Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej, Kasę Stefczyka oraz Stefczyk Leasing.

Nagrodzimy aż 70 osób, ale tylko 10 projektantów otrzyma deskorolki z indywidualnymi nadrukami, wybranymi przez Jury, zaś kolejnych 60 – z projektem przygotowanym przez organizatora.

Przed zgłoszeniem pracy konkursowej prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (dostępny w załączniku).

Szablon do projektu w formacie .pdf: pobierz
Szablon do projektu w formacie .ai: pobierz
Szablon do projektu w formacie .jpg: pobierz
Szablon do projektu w formacie .png: pobierz

Regulamin konkursu: pobierz

Organizatorem konkursu jest Apella S.A. działająca na zlecenie Kasy Stefczyka.