Zaprojektuj KARTĘ Kasy Stefczyka

Na profilu Z Kasą i bez kasy na Facebooku trwa konkurs na projekt graficzny karty płatniczej dla młodych w Kasie Stefczyka – Zaprojektuj KARTĘ. Zwycięski projekt ma szansę stać się obowiązującym wzorem nowej Karty dla Młodych. Prace można przesyłać do 4 czerwca.

14:04 17.05.2012 r.

Na facebookowym profilu Z Kasą i bez kasy dwoje studentów Uniwersytetu Gdańskiego testuje ofertę Kasy Stefczyka dla młodych Członków. Od 14 maja fani Magdy i Karola mogą wziąć udział w konkursie Zaprojektuj KARTĘ i stworzyć projekt nadruku na kartę płatniczą dla młodych.

Dla uczestników konkursu przygotowano specjalną aplikację, za pomocą której można zaprojektować własny wizerunek karty płatniczej. Można też użyć zewnętrznych programów graficznych, a następnie wgrać i zapisać swoją pracę w aplikacji konkursowej, która dostępna jest pod adresem http://apps.facebook.com/zaprojektujkarte/.

Wszystkie przesłane projekty można przeglądać w dostępnej na stronie galerii.

zaprojektuj-karte.png
Oprócz możliwości wykorzystania zwycięskiej pracy na nowej karcie płatniczej dla młodzieży, Kasa Stefczyka ufundowała trzy atrakcyjne nagrody główne: aparat fotograficzny CANON EOS z dwoma wymiennymi obiektywami, aparat SONY Cyber-Shot i tablet graficzny Wacom Bamboo Fun Pen &Touch Medium oraz pięć wyróżnień – multimedialnych ramek cyfrowych.

Prace można przesyłać do 4 czerwca.

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie. Może to właśnie Twój projekt pojawi się na nowej karcie dla młodych!