Złóż wniosek Zaloguj się
Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

O e-skok

e-skok to nowoczesna usługa bankowości elektronicznej, dzięki której masz dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim rachunku płatniczym bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz kontrolować stan swoich finansów, dokonać polecenia przelewu, ustanawiać zlecenia cykliczne, definiować szablony poleceń przelewów oraz otwierać lokaty.

Usługa e-skok jest dostępna dla wszystkich Klientów Kasy Stefczyka, którzy otworzyli rachunek płatniczy w Kasie. Wystarczy podpisać stosowną umowę w placówce Kasy Stefczyka, a następnie aktywować usługę, by po zalogowaniu uzyskać pełen dostęp do wszystkich jej funkcjonalności i móc zarządzać swoimi środkami przez Internet i telefon.

Szczegółowy opis procesu aktywacji usługi e-skok znajdziesz w Instrukcji Użytkownika, dostępnej w zakładce  Do pobrania oraz na Twojej karcie startowej, którą otrzymasz w placówce Kasy Stefczyka po podpisaniu umowy o świadczenie usługi e-skok.

Serwis www.e-skok.pl  działający w ramach usługi e-skok, stworzony został zgodnie z aktualnymi trendami obowiązującymi w projektowaniu internetowych serwisów transakcyjnych. Jest on przyjazny dla użytkownika i posiada przejrzystą nawigację, dzięki czemu korzystanie z niego jest intuicyjne i wygodne. Możliwość personalizacji strony głównej serwisu pozwala dostosować wybrane opcje serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Korzystając z e-skok i stosując się do kilku podstawowych zasad możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Zastosowaliśmy tu szereg nowoczesnych rozwiązań, których zadaniem jest uniemożliwić dostęp do Twojego konta osobom niepowołanym, a Tobie zapewnić bezpieczne logowanie do platformy. Są to m.in. szyfrowane połączenia, klawiatura ekranowa zapobiegająca podejrzeniu wpisywanego hasła oraz dwie metody autoryzacji operacji do wyboru. Pełną listę zabezpieczeń wraz ze wskazówkami, jakich zasad bezpieczeństwa przestrzegać podczas korzystania z e-skok, znajdziesz w zakładce Bezpieczeństwo.

Zaloguj się do wersji demonstracyjnej serwisu i sprawdź, jak wygodne może być zarządzanie finansami.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl