Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Usług / Gynia

Numer referencyjny: MSdsRU/01/08/2022/DS

oferta-sf-600x3802.jpg

Twój zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca między siecią sprzedaży, a podmiotami realizującymi usługi

  • Rozliczenia placówek dotyczące realizacji danej usługi

  • Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz z obszaru realizacji usług

  • Rozliczenia finansowe dotyczące powierzonych procesów

  • Rozliczania faktur z realizacji usług

  • Kontrola prawidłowego obiegu dokumentacji w placówkach związanych z realizacją usług

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 1-2 letnie doświadczenie na stanowisku administracyjno– biurowym

  • Znajomość Pakietu MS Office w tym programu Excel w stopniu zaawansowanym

  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia oraz organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie

  • Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do ludzi

  • Mile widziane podstawy księgowości

Aplikuj na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Usług w miejscowości Gdynia!

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Kompleksowe wdrożenie

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie z tradycjami, cieszącej się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem klientów

  • Przyjaźnie na całe życie, współpracę w zgranym, wspierającym zespole

  • Równowagę pomiędzy życiem prywatnym, a pracą

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj:

ikony_strona KS_umowa.png

Stabilne zatrudnienie
na umowę o pracę

ikony_strona KS_pieniadze.png

Dostęp do atrakcyjnego
systemu premiowego

ikony_strona KS_opiekun.png

Wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego
i Trenera Wdrożeniowego

ikony_strona KS_szkolenia.png

Kompleksowe szkolenia
w miejscu pracy

ikony_strona KS_konkursy.png

Możliwość udziału
w konkursach sprzedażowych

ikony_strona KS_awans.png

Przejrzystą ścieżka awansu

ikony_strona KS_przyjaznie.png

Przyjaźnie
na całe życie

Chcesz zostać częścią naszej społeczności? Nie jesteśmy bankiem. Jesteśmy Inni. Jesteśmy Kasą Stefczyka. #PracujwStefczyku

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
Oświadczam, że wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stefczyk Finanse S.A. z siedzibą w Gdyni jako administratora danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Zgoda może zostać wycofana w każdym czasie. Oświadczam, że jestem świadomy, iż cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.