Opiekun finansowy / Szczecinek

Numer referencyjny: 31/05/21 DT


Poszukujemy pracownika dla placówki w Szczecinku!
Przyjdź i sprawdź - może czekamy właśnie na Ciebie?


Jest nas blisko 2500. Mamy prawie 400 placówek w całej Polsce. Obsługujemy milion Klientów. Działamy od 25 lat. Nasz zeszłoroczny zysk to 43 mln zł. Jesteśmy największą Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową w Polsce. Nie jesteśmy zwykłą instytucją finansową. Jesteśmy blisko Pracowników i Klientów. Relacje to podstawa naszej codzienności. To czyni nas wyjątkową organizacją. U nas każdy jest inny, ale wszyscy świetni. Chcesz żeby każdy dzień był inny? Lubisz kiedy Twoja praca jest stabilna ale firma, z którą jesteś związany, ma apetyt na więcej?
#PracujwStefczyku

Zajrzyj do nas! Jesteśmy blisko! Szukamy osób w mieście: Szczecinek (na stanowisko: Opiekun Finansowy).

Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste:

  • Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka.

  • Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby.

  • Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie - tak, zdecydowanie szukamy osób lubiących rozmawiać i umiejących robić to dobrze! :)

  • Obsługa kasową.

Zastanawiasz się czy to wszystko dasz radę zrobić samemu? Oczywiście, że nie. Będziemy Ciebie wspierać na każdym kroku naszymi narzędziami! Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV, chcieć pracować w finansach i lubić wygrywać.

Tylko tyle? Zdecydowanie wystarczy! A w zamian za to, że jesteś z Nami, gwarantujemy:

  • Spokój i stabilność – umowa o pracę to podstawa, a ponad 50% pracowników jest z nami dłużej niż pięć lat.

  • Sprawność - dofinansowanie karty sportowej.

  • Kasę (nie tylko Stefczyka) - system premiowy bez limitu.

  • Rozwój - rozbudowany pakiet szkoleń e-learningowych, w tym wdrożenie zdalne.

  • Relacje na całe życie - wszyscy inni, każdy świetny.

Chcesz zostać częścią naszej społeczności? Nie jesteśmy bankiem. Jesteśmy Inni. Jesteśmy Kasą Stefczyka. #PracujwStefczykuProsimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stefczyk Finanse – Towarzystwo Zarządzające SKOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Gdyni (dalej: Spółka) jako administratora danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Zgoda może zostać wycofana w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.