Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK
Dołącz do nas!

Nowy pracownik to dla firmy nowe możliwości! Zdajemy sobie sprawę, że początki pracy bywają trudne. Nowe zadania, nowi ludzie i nowe miejsce. Wiele nowości i mogłoby się wydawać, że wiele niewiadomych. W Kasie Stefczyka dbamy o to, żeby adaptacja była dla każdej osoby procesem jak najmniej stresującym i możliwie jak najbardziej przyjemnym. Nie zasypiemy Cię stertą dokumentów i książek, których będziesz musiał nauczyć się na pamięć. Będziemy stopniowo wdrażać Cię w realia pracy z Kasą Stefczyka. Nie będziesz zdany sam na siebie - od początku będzie pracował z Tobą wyznaczony opiekun, który stanie się Twoim przewodnikiem i pomoże zawsze, gdy będziesz tego potrzebował. Wiemy, że im lepiej się zaaklimatyzujesz, tym lepiej będziesz pracował i czuł się w swoim miejscu pracy. Zależy nam na tym.

Przez pierwszych kilka dni będziesz poznawał swoje nowe miejsce pracy i współpracowników. Zaglądniesz we wszystkie zakamarki, przyjrzysz się temu, jak ta praca wygląda od kuchni, jacy ludzie nas odwiedzają i czego oczekują. Jeżeli będziesz potrzebował więcej czasu na odnalezienie się w nowej sytuacji – damy Ci go!Dbamy o szczegóły.
Poznasz każdy zakątek
swojej placówki.

W Kasie Stefczyka obowiązuje przygotowany przez specjalistów system szkoleń, zgodny z najnowszymi trendami procesu uczenia się. Jasno określamy, czego oczekujemy od Ciebie, oraz czego Ty możesz oczekiwać od firmy. Zapoznamy Cię z kulturą organizacji i jej celami.
Wspólnie sprawimy, że staniesz się częścią Kasy Stefczyka i będzie to naturalny, stopniowy proces.Adaptacja wstępna

potrwa minimum 5 dni.Poświęcimy rok

na zwiększanie Twojego potencjału, dopracowanie Twoich umiejętności i podnoszenie Twoich kwalifikacji.

1.ADAPTACJA WSTĘPNA

2.SZKOLENIE WSTĘPNE

3.SZKOLENIE ADAPTACYJNE

Szkolenie wstępne

Szkolenie wstępne odbywa się zdalnie. Uprawni Cię ono do podjęcia pierwszych obowiązków. Jednak nie musisz się obawiać, że od razu „rzucimy Cię na głęboką wodę” – każdy nowy pracownik może liczyć na opiekuna, który krok po kroku będzie wprowadzał go w realia pracy. Czas, który spędzisz na kształceniu, pomoże Ci dobrze przygotować się do nowej zawodowej roli. Stawiamy nie tylko na podręcznikową wiedzę, choć tę oczywiście też musisz posiadać, ale przede wszystkim na Twoje predyspozycje i umiejętności miękkie, które w tej pracy są szczególnie ważne. Szkolenie zawsze przebiega w miłej i motywującej atmosferze, a pracownicy wspominają je na długo po zakończeniu. Zyskasz wiedzę z zakresu wielu działań Kasy Stefczyka, która będzie niezbędna na Twoim stanowisku. Nauka zakończy się egzaminem. Nasi szkoleniowcy dzięki swojemu doświadczeniu zadbają o to, byś był jak najlepiej przygotowany. Żaden z nowozatrudnionych pracowników nie zostanie pozostawiony sam sobie – jeżeli jakaś część materiału będzie sprawiać Ci trudność – przepracujemy to z Tobą. Nasze szkolenia są nastawione na efektywność!


Szkolenie adaptacyjne

Po powrocie z ośrodka szkoleniowego przejdziesz jeszcze przez szkolenie adaptacyjne wraz z wyznaczonym Ci Opiekunem. Będziesz miał na pełniejsze wdrożenie się do obowiązków zawodowych kolejne 10 dni. Poznasz swoje zadania, obowiązki, miejsce pracy i spojrzysz na nie z zupełnie innej perspektywy – w końcu będziesz miał już za sobą dwa etapy szkoleń!

 

Później na bieżąco będziesz zdobywał kolejne umiejętności. Kasę Stefczyka tworzą różne osobowości i ludzie z różnym bagażem doświadczeń, dlatego nasz system szkoleniowy dopasowywany jest do każdego indywidualnie. Możesz liczyć na kursy i szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań względem rozwoju zawodowego. Nikt nie każe Ci uczyć się po raz kolejny tego samego, ani nie oczekuje od Ciebie zaliczania kursów z tematów, które nie będą miały żadnego wpływu na Twoje stanowisko. Zależy nam na zespole profesjonalistów dobrych w swojej dziedzinie, którzy każdą okazję do samodoskonalenia traktują jak szansę, a nie smutny obowiązek. W Kasie Stefczyka wiemy, że zadowolony pracownik to zadowolony pracodawca.

 

Nie zapominamy także o osobach z długoletnim stażem. Człowiek uczy się całe życie – w Kasie Stefczyka nie odchodzimy od tej zasady. Dajemy szansę na rozwój i pokonywanie kolejnych szczebli kariery. Możesz rozwijać się razem z firmą, poznając ją z różnych perspektyw. Wystarczy zrobić ten pierwszy krok.

Już dziś pomyśl o jutrze! Z Kasą Stefczyka.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ APLIKACYJNY


Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl