Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK
Po godzinach

Dominika Kiernoziak Starszy Opiekun Finansowy w Oddziale w Kętach W jej domu zawsze pachnie czekoladowymi babeczkami. Wypieki Dominiki Kiernoziak można dosłownie jeść oczami :). Prowadzi fanpage’a BukaMuffin, na którym chwali się efektami swoich cukierniczych podbojów. Piecze, bo lubi. Rodzina i przyjaciele ciągle proszą o kolejne torty i ciasta, a pierwszymi testerkami jej wypieków są … koleżanki z pracy. I choć próbują wykręcać się zajęciami na siłowni, wypieki Dominiki wyglądają tak apetycznie, że trudno im się oprzeć! Ma całą kolekcję rękawów i tylek cukierniczych, barwników, stempli do masy cukrowej i wielu innych. Dzięki jednemu z konkursów dla pracowników zaopatrzyła się w kuchenny robot planetarny, dzięki czemu jej wypieki są jeszcze lepsze!

O sobie: Nie uważam, że mam wybitny talent do pieczenia, ale to uwielbiam i może dlatego wychodzi, i co najważniejsze, smakuje obdarowanym.

Magdalena Kapuścińska Kierownik Biura Makroregionu Północnego, Audytor wew. SZJ/SZBI w Kasie Stefczyka Odczuwa ciągłą potrzebę rozwoju, stawiania sobie nowych celów i wyzwań. Project Manager V edycji Międzynarodowej Konferencji New Trends in Project Management 2016, największego projektu PMI Poland Chapter, oddział Gdańsk. Zarządzała i koordynowała pracą 15-sto osobowego zespołu projektowego. Dopingowała, wspierała, motywowała, nakreślała cele i kierunki dla całego zespołu. 25/26 kwietnia 2016 r. w jednym z hoteli gdyńskich odbyła się Konferencja. Ponad dwustu pasjonatów i profesjonalistów z dziedziny zarządzania projektami i 30-stu inspirujących prelegentów z całego świata, takich jak Mateusz Kusznierewicz, prof. Andrzej Blikle czy Harley Lovegrove. Pani Magdalena na zorganizowanie konferencji razem ze swoim zespołem, poświęciła kilka miesięcy, cały zespół pracował charytatywnie – setki godzin spędzonych na rozmowach i spotkaniach w cztery oczy, przez telefon, na Skype, tysiące wypowiedzianych i napisanych słów – miliony myśli, które krążyły wokół tego wydarzenia. Ale najważniejszy jest efekt - nie tylko ten z zakresu Project Managment’u – dzięki całemu zespołowi i realizacji konferencji NTPM 2016 udało się zebrać zarówno od sponsorów jak i uczestników aż 174 000 złotych, z czego duża część pieniędzy została przeznaczona na dzieci z domów dziecka z Trójmiasta.

O sobie: „Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze- miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją ” Steve Jobs

Ewa Salwa Kierownik Oddziału w Jeleniej Górze Po pracy zamienia stylowe szpilki na nie mniej urocze kalosze, a na ręce z polakierowanymi paznokciami zakłada robocze rękawice. Razem z mężem prowadzi dwunastohektarowe gospodarstwo, po którym biega pokaźna gromada mniej lub bardziej nietypowych zwierząt. Są to konie Śląskie, bydło, kozy Burskie a wśród stadka owiec biega miedzy innymi egzotyczna owca Kameruńska. Pani Ewa wychodząc z jednej pracy, idzie zatem do kolejnej, ale jak mówi wszystko wynagradzają jej widoki i odgłosy rżenia koni na pastwisku. Obrazu dopełniają merdające ogonem psy. Za najpiękniejszy czas w roku uważa wiosnę, kiedy to jej gospodarstwo zapełnia się źrebiętami, cielętami, młodymi owcami i koźlętami.

O sobie: Moje dwa światy łączy ich odmienność i różnorodność. Moje dwa światy łączą mnie w jedność.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl