Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK
Doceniają nas!

Kasa Stefczyka od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija. Obecnie jest największą spółdzielczą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce - w prawie 400 placówkach obsługuje blisko 900 000 Klientów.

W Kasie każdy z Klientów powinien czuć się wyjątkowo, dlatego nasz personel przechodzi liczne szkolenia i kursy. Stefczyk Finanse zatrudnia ponad 2 500 wykwalifikowanych ludzi, którzy codziennie odpowiadają na oczekiwania osób odwiedzających placówki. Stawiamy na profesjonalistów. Stań się jednym z nich!

Wszyscy nasi pracownicy mają za sobą cykl szkoleń, dzięki któremu nauczyli się profesjonalnego i przede wszystkim odpowiedzialnego podejścia do każdego Klienta Kasy Stefczyka. Zdajemy sobie sprawę, że nasz zespół tworzą różne osobowości, dlatego pracę nad rozwojem zatrudnionych osób dostosowujemy indywidualnie, wykorzystując tym samym ich mocne strony, predyspozycje i oczekiwania wobec swoich ról w zespole.

Kasa Stefczyka to zbiór ludzi, którym zależy na innych. Dla nas liczy się człowiek - ze wszystkimi swoimi radościami i smutkami. Wiemy, że pieniądze to nie wszystko, ale mamy świadomość, że mogą pomóc w wielu życiowych sytuacjach. Kasa Stefczyka to spółdzielnia działająca wśród Członków Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Od lat dbamy o to, by Polacy odpowiedzialnie podchodzili do swoich pieniędzy i bezpiecznie korzystali z różnorakich usług finansowych.

Kasa Stefczyka to wspólnota osób, które poza korzystną ofertą cenią sobie również indywidualne podejście i bezpieczeństwo swoich finansów. Setki placówek w całej Polsce oraz pracujący w nich eksperci pozwalają nam na budowanie dobrych relacji z każdym, kto korzysta z naszych usług. Naszą Kasę tworzą ludzie, dla których stale się rozwijamy gwarantując najwyższy poziom usług. Każdy z naszych pracowników działa zgodnie z ideą compliance na wielu płaszczyznach. Zależy nam na tym, żeby zatrudniani przez Stefczyk Finanse dla Kasy Stefczyka pracownicy identyfikowali się z celami i wartościami firmy oraz postępowali według wypracowanych i doskonalonych przez lata zasad, które przekładają się na najwyższą jakość obsługi. Zarówno my jako pracodawca, jak i nasi pracownicy, postępujemy zgodnie z prawem pracy, a jako instytucja działająca w obszarze regulowanym, dbamy o zgodność naszych działań z prawem, postępując zgodnie z wytycznymi Komisji Nadzoru Finansowego.

Naszą misją jest nie tylko dostarczać pieniądze na określone cele, ale przede wszystkim informować, edukować i uczyć finansowej odpowiedzialności kolejne pokolenia. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma nagrodami, których nie zdobylibyśmy bez zaangażowania naszych pracowników. To dzięki nim zyskaliśmy wiarygodność i zaufanie setek tysięcy Polaków. Dziękujemy i prosimy o więcej!

Jesteśmy dumni z każdej nagrody i wyróżnienia, jakie nam przyznano.

  • Finansowa Marka Roku 2010 - nagroda przyznana przez „Gazetę Finansową” dla Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. To wyróżnienie Kasy otrzymały za doskonałe produkty finansowe dla każdego, również dla osób o mniej zasobnych portfelach.

  • Złoty ”Laur Klienta 2010” w kategorii „Pożyczki godne zaufania” - wygrany w konkursie zorganizowanym przez Grupę Media Partner, wydawcę „Przeglądu gospodarczego” oraz „Rzeczy o Biznesie” i Platynowy Laur Klienta „Grand Prix 2010” – przyznany za otrzymanie po raz trzeci z rzędu Złotego Lauru.

  • Najlepszy SKOK Roku 2010 - nagroda w konkursie zorganizowanym przez „Gazetę Bankową”. Konkurs rozgrywał się w 3 kategoriach: „struktura portfela”, „efektywność”, „dynamika” – we wszystkich Kasa Stefczyka była zwycięzcą.

  • Mama w pracy 2010 - Kasa Stefczyka, jako finalista konkursu, została wyróżniona dyplomem, jaki otrzymało 40 firm ze 118 ubiegających się o ten tytuł. Konkurs organizowany jest przez Fundacje Świętego Mikołaja wspólnie z Instytutem Badawczym Millward Brown SMG/KRC.

  • Certyfikat Dobra Firma 2010 - Kasa Stefczyka została laureatem programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl