Zaloguj do e-skok
Placówki i Bankomaty Zaloguj do e-skok

Jeżeli Twoje zobowiązania finansowe Cię przerastają lub obawiasz się, że może się tak stać - pora rozwiązać ten problem. Z nami to możliwe! Nie zwlekaj i pozwól sobie pomóc. Im szybciej nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację, tym mniejsze ryzyko, że sprawa całkowicie wymknie się spod kontroli.

Rozumiemy, że w życiu zdarzają się sytuacje, kiedy trudno jest podołać wszystkim wydatkom. Chęć pozbycia się jednych długów, czasem sprawia, że pojawiają się kolejne.

infoikonaJeśli masz problemy ze spłatą pożyczki, możesz złożyć wniosek o zmianę dotychczasowych warunków spłaty obowiązującej umowy, czyli jej renegocjację lub restrukturyzację.

 

 

12

 

Jak złożyć wniosek?

 

wniosekWydrukuj i prawidłowo wypełnij odpowiedni dla Twojej sytuacji wniosek o zmianę warunków spłaty (wnioski zamieszczone są na dole strony)

infoikonaJeżeli zadłużenie dotyczy kilku pożyczkobiorców, wniosek powinien być wypełniony i podpisany przez każdego z nich. Wnioski złożone osobno przez każdego z nich też rozpatrzymy. Wszystko dla Twojej wygody!

 

wysylkaPrzygotowany wniosek/wnioski wraz z załącznikami 

   •   złóż w oddziale/placówce Kasy Stefczyka lub 
   •   zeskanuj i wyślij na adres restrukturyzacja@kasastefczyka.pl lub 
   •   wyślij pocztą na adres:

Kasa Stefczyka, Dział Windykacji i Restrukturyzacji, ul. Marynarki Polskiej 55C, 80-557 Gdańsk

znajdzplacowke

Przyjdź do placówki

4bb488cc01cd467387a844eb31826d90ashx

Zadzwoń 58 782 97 97

Od windykacji wolimy mediacje! Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej jako mediator pomoże każdej ze stron spojrzeć chłodnym okiem na zaistniałą sytuację. Bez względu na to, na jakim etapie jesteś ze swoim zadłużeniem – warto rozmawiać! Dzięki podjęciu mediacji zmniejszamy ryzyko, że  sprawa trafi do komornika.

Sprawa już do niego trafiła? To nie jest sytuacja bez wyjścia! Złóż wniosek – nie musimy korzystać z takich środków. Ufamy, że poradzisz sobie ze spłatą zadłużenia – pomożemy Ci w tym!

 

Lista załączników

 

icoFilePdf Wniosek o renegocjację pożyczki, której spłata zaczyna przerastać możliwości finansowe, jednak nadal nie jest przeterminowana. Pobierz >>

icoFilePdf Wniosek o restrukturyzację pożyczki niewypowiedzianej (przeterminowanej) wraz z aktualnymi dokumentami potwierdzającymi wystąpienie okoliczności losowych, które uniemożliwiają dokonywanie wpłat zgodnie z pierwotnym harmonogramem oraz dokumentami potwierdzającymi osiągane dochody. Pobierz >>

icoFilePdf Wniosek o restrukturyzację pożyczki wypowiedzianej (na etapie sądowym lub egzekucyjnym) wraz z dokumentami potwierdzającymi osiągane dochody. Pobierz >>

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl