Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Masz oszczędności i zastanawiasz się, czy mogłyby przynosić większy zysk? A może trzymasz gotówkę w przysłowiowej skarpecie i obawiasz się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy? Teraz możesz bezpiecznie ulokować swoje oszczędności w Kasie Stefczyka i cieszyć się konkretnym i pewnym zyskiem! Wybierz Lokatę na nowe środki z atrakcyjnym oprocentowaniem!

  • oprocentowanie stałe aż 2,5% w skali roku!
  • okres trwania lokaty: 9 miesięcy
  • kwota, którą możesz ulokować: od 300 do aż 30 000 zł!

Na Lokacie możesz zdeponować wyłącznie nowe, nieulokowane w Kasie środki.

Co jeszcze zyskujesz?

  • pewność, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty otrzymasz pełny, wpłacony kapitał plus 10% odsetek należnych na dzień zerwania lokaty
  • wygodny dostęp do środków, bo po zakończeniu lokaty Twój kapitał wraz z odsetkami zostaje automatycznie przelany na Twój rachunek płatniczy w Kasie
 

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

* imię:
 
* nazwisko:
 
* telefon:
 
* e-mail:
 
godzina:
 
* Podanie danych osobowych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oznaczonych gwiazdką oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią we wskazany w formularzu sposób i realizacją oznaczonych tam celów.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie, a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) (informacje dot. przetwarzania danych osobowych), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Oprocentowanie w skali roku: 2,5 %

Okres oszczędzania: 9 miesięcy

Szczegóły w Szczegóły w Cenniku Lokat.Pamiętaj! Środki pieniężne zgromadzone na rachunku w Kasie są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Oznacza to, że Twoje środki są całkowicie bezpieczne do równowartości w złotych 100 000 euro. Szczegółowy katalog wyłączeń przedmiotowych i podmiotowych objętych ochroną gwarancyjną zawarty jest w ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym. Więcej informacjiLokatę można otworzyć podczas wizyty w placówce. Jeden Klient może posiadać aktywne Lokaty na nowe środki na łączną kwotę nie przekraczającą 30 000 zł. Szczegółowe informacje na temat warunków uzyskania produktu Lokata na nowe środki znajdziesz w placówkach Kasy, a ich listę znajdziesz tuCzym są „nowe środki”? Porównamy Twoje saldo w dniu zakładania lokaty z saldem Twoich wszystkich rachunków w Kasie na koniec 10-go dnia poprzedniego miesiąca. „Nowe środki” to nadwyżka pomiędzy tymi dwoma kwotami. Np. jeśli 10-go września Twoje środki ulokowane w Kasie wynosiły 5 000 zł, a 1-go października masz na kontach łącznie 10 000 zł, to 5 000 zł możesz ulokować na Lokacie na nowe środki. Pamiętaj, że środki, które chcesz ulokować muszą znajdować się na rachunku IKS najpóźniej w dniu zawierania Umowy o lokatę. Za rachunki uznajemy rachunek płatniczy IKS, rachunek płatniczy systematycznego oszczędzania "Książeczka", rachunek lokaty.

 

Jak otrzymać?

Zostań

Klientem Kasy Stefczyka
Zostan-czlonkiem

Podczas rozmowy ekspert zada Ci kilka pytań, aby jak najlepiej dopasować ofertę Kasy do Twoich potrzeb.

Jeśli jeszcze nie jesteś Klientem Kasy, zapoznaj się z warunkami przystąpienia.

Ekspert odpowie na wszystkie pytania i aby sfinalizować Twoje plany umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Zostań Klientem Kasy Stefczyka i dziel się tym, co najlepsze! Zyskaj nawet do 500 zł!

Załóż

lokatę na nowe środki
zalozlokate

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości oraz kompletem dokumentów wskazanych przez eksperta. Wykaz dokumentów znajdziesz także tu.

 

Pliki do pobrania

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl