Zaloguj się
Placówki i Bankomaty Zaloguj się
* Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią.

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Informacje dostępne tutaj >>), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Lokata Udziałowa to rozwiązanie dla osób z dużymi wymaganiami. Aby skorzystać z lokaty wystarczy utrzymywać ponadobowiązkowe udziały w Kasie Stefczyka w kwocie minimum 500 zł. Jeśli dysponujesz dodatkowymi środkami i chcesz, aby pracowały na najlepszych warunkach, to Lokata Udziałowa jest dla Ciebie!

  • stałe, atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku
  • okres trwania lokaty wynosi 13 miesięcy
  • minimalna kwota lokaty to tylko 300 zł
  • kwota maksymalna to 10-krotność wartości ponadobowiązkowych udziałów posiadanych i utrzymywanych w Kasie, np. 789 zł (ponadobowiązkowe udziały) x 10 = 7890 zł – to maksymalna kwota na lokacie bądź lokatach udziałowych
  • pewność, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty otrzymasz pełny wpłacony kapitał plus 10% odsetek należnych na dzień zerwania lokaty
  • wygodny dostęp do środków, bo od razu po zakończeniu okresu trwania lokaty kapitał, wraz z odsetkami, zostaje automatycznie przelany na rachunek płatniczy w Kasie.

Zgodnie z Regulaminem Lokat Udziałowych Kasy Stefczyka, na zasadach w nim określonych, złożenie dyspozycji o wypłatę ponadobowiązkowych udziałów w określonej wysokości skutkuje zerwaniem określonej Lokaty lub Lokat Udziałowych w Kasie Stefczyka w dniu złożenia dyspozycji.

Regulamin dostępny jest w placówkach Kasy.

 WARTOŚCI UDZIAŁÓW:

  • Wartość udziału obowiązkowego: 1 zł
  • Wartość każdego kolejnego udziału ponadobowiązkowego: 1 zł

Udziały ponadobowiązkowe są nieoprocentowane. W przeciwieństwie do środków zdeponowanych na lokacie, udziały ponadobowiązkowe nie są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Członka Kasy gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, w zakresie przewidzianym w Ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji, do łącznej wysokości równowartości w złotych 100 000 euro. Więcej informacji

 

Jak założyć?

Wypełnij

formularz kontaktowy
wypelnijform

W wybranym przez Ciebie terminie nasz ekspert skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przybliży ofertę Kasy.

Zostań

Członkiem Kasy Stefczyka
zostanczlonkiem

Podczas rozmowy ekspert zada Ci kilka pytań, aby jak najlepiej dopasować ofertę Kasy do Twoich potrzeb.

Z oferty Kasy Stefczyka mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś Członkiem Kasy, zapoznaj się z warunkami przystąpienia.

Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i aby sfinalizować Twoje plany umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Załóż

Lokatę Udziałową
zalozlokate

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Zabierz ze sobą dokumenty, które wskazał ekspert podczas rozmowy telefonicznej.

 
Skontaktuj się z ekspertem
 

Pliki do pobrania

Cennik lokat

Cennik lokat pobierz plik PDF 0,39 MB
 
Lista plików do pobrania
 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl