Zaloguj do e-skok
Placówki i Bankomaty Zaloguj do e-skok

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

imię:
 
nazwisko:
 
telefon:
 
e-mail:
 
godzina:
 

pełna treść >>>
 

pełna treść >>>
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Lokata Udziałowa to rozwiązanie dla osób z dużymi wymaganiami. Aby skorzystać z lokaty wystarczy utrzymywać ponadobowiązkowe udziały w Kasie Stefczyka w kwocie minimum 500 zł. Jeśli dysponujesz dodatkowymi środkami i chcesz, aby pracowały na najlepszych warunkach, to Lokata Udziałowa jest dla Ciebie!

  • stałe, atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku
  • okres trwania lokaty wynosi 13 miesięcy
  • minimalna kwota lokaty to tylko 300 zł
  • kwota maksymalna to 10-krotność wartości ponadobowiązkowych udziałów posiadanych i utrzymywanych w Kasie, np. 789 zł (ponadobowiązkowe udziały) x 10 = 7890 zł – to maksymalna kwota na lokacie bądź lokatach udziałowych
  • pewność, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty otrzymasz pełny wpłacony kapitał plus 10% odsetek należnych na dzień zerwania lokaty
  • wygodny dostęp do środków, bo od razu po zakończeniu okresu trwania lokaty kapitał, wraz z odsetkami, zostaje automatycznie przelany na rachunek w Kasie.

Zgodnie z Regulaminem Lokat Udziałowych Kasy Stefczyka, na zasadach w nim określonych, złożenie dyspozycji o wypłatę ponadobowiązkowych udziałów w określonej wysokości skutkuje zerwaniem określonej Lokaty lub Lokat Udziałowych w Kasie Stefczyka w dniu złożenia dyspozycji.

Regulamin dostępny jest w placówkach Kasy.

 WARTOŚCI UDZIAŁÓW:

  • Wartość udziału obowiązkowego: 1 zł
  • Wartość każdego kolejnego udziału ponadobowiązkowego: 1 zł

Udziały ponadobowiązkowe są nieoprocentowane. W przeciwieństwie do środków zdeponowanych na lokacie, udziały ponadobowiązkowe nie są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Członka Kasy gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, w zakresie przewidzianym w Ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji, do łącznej wysokości równowartości w złotych 100 000 euro. Więcej informacji

 

Jak założyć?

Wypełnij

formularz kontaktowy
wypelnijform

W wybranym przez Ciebie terminie nasz ekspert skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przybliży ofertę Kasy.

Zostań

Członkiem Kasy Stefczyka
zostanczlonkiem

Podczas rozmowy ekspert zada Ci kilka pytań, aby jak najlepiej dopasować ofertę Kasy do Twoich potrzeb.

Z oferty Kasy Stefczyka mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś Członkiem Kasy, zapoznaj się z warunkami przystąpienia.

Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i aby sfinalizować Twoje plany umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Załóż

Lokatę Udziałową
zalozlokate

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Zabierz ze sobą dokumenty, które wskazał ekspert podczas rozmowy telefonicznej.

 
Skontaktuj się z ekspertem
 

Pliki do pobrania

Cennik lokat

Cennik lokat pobierz plik PDF 0,39 MB
 
Lista plików do pobrania
 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl