Złóż wniosek Zaloguj się
Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK
* Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią.

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Informacje dostępne tutaj >>), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Rachunek Oszczędnościowy KSO (Książeczka Systematycznego Oszczędzania) przeznaczony jest dla wszystkich, którzy na co dzień chcą oszczędzać, zarówno duże, jak i niewielkie kwoty. To też dobre rozwiązanie dla osób, które chcą wyrobić w sobie nawyk oszczędzania mając na razie małe nakłady finansowe. Dzięki niemu możesz nie tylko pomnażać swoje środki, ale także wpłacać je i wypłacać w dowolnym momencie bez utraty odsetek. To wygoda, która się opłaca, prawda?

Poznaj zalety KSO w Kasie:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego
  • oprocentowanie zmienne w wysokości 1,37% w skali roku
  • możliwość wpłaty i wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  • codzienne naliczanie odsetek z kapitalizacją na koniec miesiąca kalendarzowego
  • darmowa pierwsza wypłata gotówki/polecenie przelewu wewnętrznego w każdym miesiącu kalendarzowym
  • dostęp do rachunku płatniczego w jednej z prawie 400 placówek, a także za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej

To proste! Minimalna kwota pierwszej wpłaty wynosi 25 zł – potem możesz wpłacać dowolne kwoty, w zależności od Twoich możliwości.

Szczegóły w Cenniku Lokat.

Środki pieniężne zgromadzone przez deponenta na rachunkach imiennych w Kasie gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, w zakresie przewidzianym w Ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji, do łącznej wysokości równowartości w złotych 100 000 euro. Więcej informacji

 

Jak założyć?

Wypełnij

formularz kontaktowy
wypelnijform

W wybranym przez Ciebie terminie nasz ekspert skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przybliży ofertę Kasy.

Zostań

Klientem Kasy Stefczyka
zostanczlonkiem

Podczas rozmowy ekspert zada Ci kilka pytań, aby jak najlepiej dopasować ofertę Kasy do Twoich potrzeb.

Z oferty Kasy Stefczyka mogą korzystać wszyscy jej Klienci. Jeśli jeszcze nie jesteś Klientem Kasy, zapoznaj się z warunkami przystąpienia.

Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i aby sfinalizować Twoje plany umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Otwórz

Rachunek Oszczędnościowy KSO
zalozlokate

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Zabierz ze sobą dokumenty, które wskazał ekspert podczas rozmowy telefonicznej.

 
Skontaktuj się z ekspertem
 

Pliki do pobrania

Tabela prowizji i opłat dla klienta indywidualnego i przedsiębiorcy

Tabela prowizji i opłat dla klienta indywidualnego i przedsiębiorcy pobierz plik PDF 0,42 MB

Dokument dotyczący opłat - KSO

Dokument dotyczący opłat - KSO pobierz plik PDF 0,19 MB
 
Lista plików do pobrania
 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl