Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Płacisz kartą Visa na lotniskach? Korzystaj ze zniżek!

13:05 04.06.2019 r.

a44822c946184c9ebddc638bd22298c8ashx

Z początkiem czerwca br. ruszył program Visa Airport Companion Europe, który uprzyjemni pobyt na lotniskach posiadaczom karty Visa. W programie może wziąć udział każdy posiadacz karty Visa wydanej przez instytucję finansową w Polsce.

Aplikacja Visa Airport Companion Europe to wyjątkowe rozwiązanie cyfrowe, dzięki któremu możesz płacić mniej w punktach gastronomicznych i handlowych na największych lotniskach, a także mieć dostęp do płatnych saloników wypoczynkowych. 

Jak to działa?

Najpierw pobierz aplikację Airport Companion Europe i zarejestruj się przy użyciu karty Visa. Aby skorzystać ze zniżki w ramach programu, wybierz lotnisko, przejrzyj listę sklepów i lokali uczestniczących w programie, wybierz jeden z nich i kliknij przycisk „Zrealizuj zniżkę”. Wówczas wyświetlą się szczegóły zniżki przysługującej w danym lokalu gastronomicznym oraz kod kreskowy – przedstaw go obsłudze, zanim poprosisz o rachunek lub zapłacisz. Płatność musi zostać dokonana ważną kartą Visa.

Każdy sklep i lokal gastronomiczny może ustalać własne zasady udziału w programie. Mogą one dotyczyć np. dostępności menu, stosownego ubioru, maksymalnej wielkości grupy czy określać dania lub napoje nieobjęte ofertą. Szczegóły oferty widoczne są każdorazowo w aplikacji.

Ze zniżek mogą korzystać także Twoja rodzina i znajomi, pod warunkiem że podróżujecie razem i zapłata zostanie dokonana kartą Visa.

Posiadacze karty mogą zapisywać się do programu do 30 września 2020 roku włącznie. Dowiedz się więcej na visa.pl.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl