Konkurs Małe Wielkie Marzenia

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich małych marzycieli do wzięcia udziału w świątecznym konkursie! Do wygrania są upragnione prezenty.

milion-spelnionych-marzen.jpg

Zachęcamy do wzięcia udziału w 10-tej już edycji konkursu „Małe Wielkie Marzenia”. Zadanie konkursowe jest proste – nasi marzyciele mają za zadanie wykonać pracę plastyczną, która będzie listem do Świętego Mikołaja.

Małym Twórcom zostawiamy pole do popisu ich kreatywności: technika wykonania prac jest dowolna. List do Świętego Mikołaja może być narysowany, namalowany, wyklejany. Dozwolone jest łączenie technik plastycznych i użycie różnych narzędzi (np. kredki, pisaki, farby, flamastry, ołówki) oraz tworzyw (np. papier, karton, materiał). Liczymy na najbardziej oryginalne pomysły!

Jury weźmie pod uwagę czytelność, estetykę wykonania, oryginalność, kompozycję pracy oraz kreatywność jej autora. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

  • dla dzieci w wieku do 6 lat,

  • dla dzieci w wieku 7–12 lat.

Tradycją konkursu jest wręczanie zwycięzcom nagród, o których opowiadali w swoich listach do Świętego Mikołaja. Autorzy najpiękniejszych prac otrzymają nagrody, dyplomy oraz wyróżnienia.

Aby wziąć udział w konkursie, należy uzupełnić formularz konkursowy i przynieść do placówki wraz z dołączoną pracą. Formularz jest dostępny w placówkach Kasy, a także można go pobrać tutaj.

Uwaga! Praca plastyczna bez wypełnionego i podpisanego formularza nie będzie oceniana.

 

Prace konkursowe należy składać od 15.11 do 26.11.2021 r. do godz. 15:00, rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 3.12.2021 r. Wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej www.kasastefczyka.pl

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który jest dostępny w placówkach oraz tutaj.

Inne polecane promocje i konkursy