Ubezpieczenia na Życie Optimum Max

Troszczysz się o swoją rodzinę, chcesz zapewnić jej stabilizację
i bezpieczną przyszłość. Jednak nie wszystko w życiu da się przewidzieć. Nie ryzykuj - pomyśl o odpowiedniej ochronie tego, co najcenniejsze – życia swojego i swoich najbliższych. OPTIMUM MAX to ubezpieczenie
na życie, które zapewni Tobie i Twojej rodzinie ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków - przez 24 godziny na dobę na całym świecie.

Ubezpieczenia na Życie

Ubezpieczenia OPTIMUM MAX przeznaczone są dla Klientów Kasy Stefczyka i w zależności od wybranego wariantu gwarantuje między innymi:

  • wariant SINGIEL – ochronę dla samego ubezpieczonego

  • wariant SINGIEL BIS – ochronę dla ubezpieczonego i jego dzieci

  • wariant FAMILIA – ochronę dla całej rodziny ubezpieczonego

Do ubezpieczenia możesz przystąpić w wieku 15-65 lat, ale Twoja ochrona może trwać nawet do końca życia, a dokładnie tak długo, jak długo opłacasz składkę. Szeroki zakres ubezpieczenia, obejmujący m.in. pobyt w szpitalu w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków, urodzenie dziecka i ponad sto uszczerbków na zdrowiu oraz stała wysokość składki – niezależna od wieku, płci i wykonywanego zawodu, pozwala na optymalne dopasowanie wariantu ubezpieczenia do Twoich potrzeb.

Szybka i sprawna wypłata świadczeń zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim komfort w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
Ekspert w placówce Kasy Stefczyka pomoże Ci wybrać wariant ubezpieczenia, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.