Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Ubezpieczenia na Życie Optimum Max

9925-SALTUS-banery-internetowe-grafiki-na-strony-Kasy-Stefczyka-1200x632-MSZ-v1-optimum

Troszczysz się o swoją rodzinę, chcesz zapewnić jej stabilizację i bezpieczną przyszłość. Jednak nie wszystko w życiu da się przewidzieć. Nie ryzykuj - pomyśl o odpowiedniej ochronie tego, co najcenniejsze – życia swojego i swoich najbliższych. OPTIMUM MAX to ubezpieczenie na życie, które zapewni Tobie i Twojej rodzinie ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków - przez 24 godziny na dobę na całym świecie.

Ubezpieczenia OPTIMUM MAX przeznaczone są dla klientów Kasy Stefczyka i w zależności od wybranego wariantu gwarantuje między innymi:

  • wariant SINGIEL – ochronę dla samego ubezpieczonego
  • wariant SINGIEL BIS – ochronę dla ubezpieczonego i jego dzieci
  • wariant DUO – ochronę dla ubezpieczonego i jego współmałżonka
  • wariant FAMILIA – ochronę dla całej rodziny ubezpieczonego

Do ubezpieczenia możesz przystąpić w wieku 15-65 lat, ale Twoja ochrona może trwać nawet do końca życia, a dokładnie tak długo, jak długo opłacasz składkę. Szeroki zakres ubezpieczenia, obejmujący m.in. pobyt w szpitalu w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków, urodzenie dziecka i ponad sto uszczerbków na zdrowiu oraz stała wysokość składki – niezależna od wieku, płci i wykonywanego zawodu, pozwala na optymalne dopasowanie wariantu ubezpieczenia do Twoich potrzeb.

Szybka i sprawna wypłata świadczeń zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim komfort w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Ekspert w placówce Kasy Stefczyka pomoże Ci wybrać wariant ubezpieczenia, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl