Złóż wniosek Zaloguj się
Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK
trinket-up
Uwaga! Stop! Placówka Kasy Stefczyka, tutaj właśnie wstąp! Niech nikt nie zwleka. Wakacyjna pożyczka tu na Ciebie czeka! Forsa jak rzeka do Ciebie spłynie, wszystko co dobre Cię nie ominie! Spełnisz marzenia! Szerokiej drogi! Do zobaczenia!
trinket-down
trinket-up
Brak tysiączka, brak i trzech. Myślisz sobie – no to pech. Nie wyjadę na wakacje i nie wydam na kreacje. Krajów nowych nie odwiedzę, urlop w domu znów przesiedzę. Lecz dlaczego? Dobry Boże! Przecież Stefczyk mi pomoże! Da Zaratkę i w wakacje świetne mogę mieć atrakcje. Po powrocie pomaleńku oddam wszystko po troszeńku.
trinket-down
trinket-up
Marzą ci się, człowiecze, szalone atrakcje. Może wyjazd z lubą gdzieś na wakacje? Lecz cóż począć, kiedy pomysłów jest wiele! A konto puste i w kiesy niewiele. Pomysł wspaniały przychodzi do głowy! Może w Kasie Stefczyka jakiś kredyt zdrowy? Drogie panie kasjerki, proszę o procencik niewielki dla pożyczki na wakacje, bo mam z Wami dobre relacje. Pomysł się udał, kasa już czeka, więc chyżo po lubą, bo lato ucieka!
trinket-down
trinket-up
Cały rok odkładasz kasę, w głowie masz pomysłów masę.Słońce, plaża, masażystki, wypoczynek jest dla wszystkich. Leć po kasę do Stefczyka, na wakacje pomysł czyha. Wnet wakacje masz od ręki, po pożyczce koniec męki. Po co jeździć w ciemnym lesie, już Stefczyk pomoc niesie. Zamiast grilla znów nad Wartę, bierz pożyczkę, leć na Maltę!
trinket-down
trinket-up
Przecież to są rewelacje te pożyczki na wakacje. Chcesz pieniędzy, to jak znalazł, nie, to żaden jest ambaras. Idź do Kasy i już masz, na wakacje przecież czas!
trinket-down
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl