Zaloguj do e-skok
Placówki i Bankomaty Zaloguj do e-skok
trinket-up
35 LAT OD ŚLUBU MINĘŁO - TO, CO BYŁO KIEDYŚ NIE ZGINĘŁO. KOCHAM MEGO MĘŻA, ŻYĆ NIE MOGĘ BEZ NIEGO, NA ŚWIECIE NIE MA MĘŻCZYZNY LEPSZEGO. JEST TAKI SZARMANCKI, WESOŁY, MĄDRY, PRZY KAŻDEJ DECYZJI BARDZO ROZSĄDNY, POTRAFI CZUŁE SZEPTAĆ WYZNANIA, KOCHAM GO BEZ OPAMIĘTANIA.
Życzy Zofia Sitarz
z Rzeszowa
trinket-down
trinket-up
Z OKAZJI URODZIN DZIŚ TOBIE KOCHANY WNUCZKU PODAROWAĆ CHCĘ - ABY W UŚMIECHU I RADOŚCI MIJAŁ CI KAŻDY DZIEŃ. NIECH DOBRA PASSA CI W ŻYCIU SPRZYJA. NIECH WSZYSTKO CO NAJLEPSZE W ŻYCIU CI SIĘ ZDARZY, A KAŻDA PORA ROKU UROKAMI SWYMI CIĘ DARZY.
Życzy Marianna
z Mysłowic
trinket-down
trinket-up
Życzę Ci córko takiej Kasy, by na wszystko Ci starczało i dobrze się działo. Kasa Stefczyka w tym pomoże, a w potrzebie Cię wspomoże.
Życzy Jadwiga
z Kobyłki
trinket-down
trinket-up
ZA KAŻDY DZIEŃ, ZA KAŻDĄ NIEPRZESPANĄ NOC, ZA CIERPLIWOŚĆ, WYROZUMIAŁOŚĆ I OPIEKUŃCZOŚĆ. KOCHANEJ KOCHANEJ MAMUSI W DNIU 58 URODZIN - DZIĘKUJĘ.
Życzy Maria
z Rzeszowa
trinket-down
trinket-up
Idź przez życie prosto, śmiało biorąc piękny wzór z Chrystusa. Niechaj piękna, śnieżnobiała pozostanie twoja dusza. W dniu I Komunii Św. dla Weroniki Bryskiej
Życzy Karolina
z Krasnosielca
trinket-down
trinket-up
Naszym dwóm najukochańszym kwiatuszkom - Zosi i Zuzi z okazji ich urodzin, miłości, Boga i ludzi, aby prawym swym życiem wskazywały drogę innym.
Życzy Elżbieta
z Płocka
trinket-down
trinket-up
PANIOM w firmie ALECIUCHY dalszej prosperity, aby zgromadziły PLON OBFITY. Na BOGATE i SZCZĘŚLIWE ŻYCIE O czym sobie od lat MARZYCIE.
Życzy Marian
z Słupska
trinket-down
trinket-up
Na urodziny życzę Ci siostro, by zawsze dobrze się działo i na wszystko Ci starczało. Dołącz do Stefczyka Kasy, do tej zacnej polskiej klasy. Bo kto ze Stefczykiem trzyma, tego bieda się nie ima.
Życzy Kazimierz
z Andrychowa
trinket-down
trinket-up
Zdrowia, szczęścia i słodyczy kochana żoneczka Ci życzy.
Życzy Halina
z Warszawy
trinket-down
trinket-up
Z okazji Twego święta Mamo, życzę Ci zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.
Życzy Elżbieta
z Rudy Śląskiej
trinket-down
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl