pozyczka-fit-zero-mobile-baner-kasa-stefczyka

Jedna perfekcyjnie
dopasowana rata

Pożyczka Fit- jedna perfekcyjnie dopasowana rata!

 • 0 zł prowizji

 • RRSO: 6,22%

 • Możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty nawet o 60dni!

Jedna perfekcyjnie
dopasowana rata

Pożyczka Fit- jedna perfekcyjnie dopasowana rata!

 • 0 zł prowizji

 • RRSO: 6,22%

 • Możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty
  nawet o 60dni

Kasa Stefczyka logo bez tła

Jedna perfekcyjnie

dopasowana rata

 • 0 zł prowizji

 • RRSO: 6,22%

 • Możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty nawet o 60dni

Zostaw numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Podanie swoich danych i wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne. Jednakże bez podania danych i akceptacji zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Tobą.

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie, a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) (informacje dot. przetwarzania danych osobowych), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Pożyczka Fit  to kredyt konsolidacyjny, nawet do 160 000 zł, pozwalający połączyć swoje zobowiązania z różnych instytucji finansowych, takie jak: pożyczki gotówkowe, ratalne, kredyty samochodowe, karty kredytowe czy kredyty w rachunku płatniczym.

Jesteś Klientem Kasy? Złóż wniosek bez wychodzenia z domu i przekonaj się, o ile wygodniej jest z jedną ratą w miesiącu.

Pożyczka Fit umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Maksymalna kwota pożyczki dostępna bez wychodzenia z domu wynosi 100 tys. złotych. Pożyczka Fit bez wychodzenia z domu dostępna jedynie dla Klientów Kasy Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.