Pożyczka na nowe wakacyjna
 • Tylko 99 zł miesięcznej raty!

 • Pieniądze na Twoim koncie nawet w dniu złożenia wniosku!

 • 7000 zł na dowolny cel, nie tylko na urlop!

logo-Kasa

Twoje wakacje

Twoje wakacje


 • Tylko 99 zł miesięcznej raty!

 •  

  Pieniądze na Twoim koncie nawet w dniu złożenia wniosku!

 •  

  7000 zł na dowolny cel, nie tylko na urlop!

   

   logo-Kasa


logo-Kasa
 • Tylko 99 zł miesięcznej raty!

 • Pieniądze na Twoim koncie nawet w dniu złożenia wniosku!

 • 7000 zł na dowolny cel, nie tylko na urlop!

Zostaw numer, oddzwonimy:

Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Podanie swoich danych i wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne. Jednakże bez podania danych i akceptacji zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Tobą.

(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)
(opcjonalny)

Chcesz mieć dostęp do ofert specjalnych, promocji oraz konkursów przed innymi? Zaznacz poniższe dodatkowe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SKOK informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów oferowanych przez SKOK, jak również innych podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo ze SKOK* - zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczenie usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne - poprzez następujące kanały komunikacji:
(opcjonalny)

Poznaj Pożyczkę na Nowe

Wyjazd w góry czy nad morze? Nowy grill na działce czy nowe meble w ogrodzie? Spędź wakacje tak, jak chcesz za 99 zł miesięcznej raty!

Potrzebujesz gotówki na inny cel? Pożyczka na Nowe to 7000 zł, które wydasz według potrzeb. Wstępną informację kredytową otrzymasz nawet w 15 minut.

RRSO: 14,65%

Wypełnij powyższy formularz, zadzwoń pod numer infolinii 801 600 100 lub odwiedź nas w placówce!

Przykład reprezentatywny z dnia 01.10.2020 r. dla Pożyczki na Nowe: Całkowita kwota kredytu wynosi 7007,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 693 zł) wynosi 7,2%. Łączny koszt prowadzenia rachunku IKS w (całym) okresie kredytowania wynosi 1749 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 14,65%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 97,74 zł oraz ostatnia, 107. rata: 97,46 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 12 206,90 zł, w tym odsetki: 2 757,90 zł.

Koszt połączenia wg taryfy operatora. Pożyczka na Nowe dostępna bez konieczności wizyty w placówce dla Członków Kasy Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Konto oznacza rachunek płatniczy.

.