Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

E-lokata terminowa to rozwiązanie dla podmiotów instytucjonalnych lubiących wygodę, ponieważ założyć ją możesz bez wychodzenia z domu! Wystarczy mieć aktywowaną usługę bankowości elektronicznej, w której w łatwy i szybki sposób możesz ulokować środki. Nie trać czasu i ciesz się zyskami już dziś!

Poznaj szczegóły naszej propozycji:

 • oprocentowanie stałe lub zmienne
 • okres trwania lokaty:
  • z oprocentowaniem stałym wynosi 14 dni, 1, 3, 6 lub 12 miesięcy
  • z oprocentowaniem zmiennym to 6 lub 12 miesięcy
 • minimalna kwota lokaty już od 1000 zł
 • maksymalna kwota lokaty to  1 mln zł
 • pewność, że w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty otrzymasz pełny, wpłacony kapitał plus 10% odsetek należnych na dzień zerwania lokaty
 • wygodny dostęp do środków, bo po zakończeniu lokaty Twój kapitał, wraz z odsetkami, zostaje automatycznie przelany na Twój rachunek płatniczy w Kasie
 • możliwość ubiegania się o oprocentowanie lokaty wyższe o +0,10 p.p. w przypadku, gdy podmiot ulokuje kwotę równą 1 mln zł
 

Zalety

 

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
* Podanie danych osobowych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oznaczonych gwiazdką oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią we wskazany w formularzu sposób i realizacją oznaczonych tam celów.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie, a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) (informacje dot. przetwarzania danych osobowych), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
** Aktualny wykaz podmiotów powiązanych osobowo, kapitałowo lub systemowo z Kasą Stefczyka dostępny jest m.in. na stronie internetowej www.kasastefczyka.pl w plikach do pobrania oraz w usłudze bankowości elektronicznej.
Wyślij prośbę o kontakt
 

Oprocentowanie

e-Lokata terminowa z oprocentowaniem stałym

Okres oszczędzania 

Oprocentowanie w skali roku 

14 dni

1,00% - 1,10%

1 miesiąc

1,10% - 1,20%

 3 miesiące

 1,20% - 1,30%

 6 miesięcy

 1,60% - 1,70%

 12 miesięcy

1,95% - 2,05%

e-Lokata terminowa z oprocentowaniem zmiennym

Okres oszczędzania 

 Oprocentowanie w skali roku

6 miesiące

  1,55% - 1,65%

12 miesięcy

 1,80% - 1,90%

 

 

Szczegóły w Cenniku Lokat

Środki pieniężne zgromadzone przez deponenta na rachunkach imiennych w Kasie gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, w zakresie przewidzianym w Ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji, do łącznej wysokości równowartości w złotych 100 000 euro. Więcej informacji 

 
Masz dodatkowe pytania? SKONTAKTUJ SIĘ Z EKSPERTEM

Jak założyć?

Skorzystaj

z oferty Kasy
prawie-400

Aby skorzystać z propozycji Kasy Stefczyka, najpierw należy zapisać się do Kasy. Procedura jest prosta i wymaga jedynie podania kilku niezbędnych informacji i przedłożenia podstawowych dokumentów. Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Załóż

lokatę
zalozlokate

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości oraz kompletem dokumentów wskazanych przez eksperta. Wykaz dokumentów znajdziesz także tu.

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl