Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Linia obrotowa w rachunku to propozycja dla parafii, diecezji i innych kościelnych osób prawnych, funkcjonujących od co najmniej 24 miesięcy i posiadających rachunek bieżący w Kasie Stefczyka.

Otwórz Linię obrotową, dzięki której uzyskasz dostęp  do  dodatkowej gotówki na bieżące wydatki. Z dostępnego limitu możesz korzystać zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

  • dodatkowe środki: od 10 tys. zł do 100 tys.
  • okres kredytowania 12 miesięcy
  • prostota i łatwość uzyskania
  • odsetki płatne tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty a nie od przyznanego limitu
  • automatyczne odnowienie limitu po każdej spłacie
  • komfort posiadania stałego zaplecza finansowego w ramach przyznanego limitu 

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

Zalety

Dodatkowe-srodki
Dodatkowe środki:
od 10 tys. do 100 tys. zł
Prostota-i-latwosc
Prostota i łatwość uzyskania
Komfort
Komfort posiadania stałego zaplecza finansowego
w ramach indywidualnego limitu.
 

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

*imię:
 
*nazwisko:
 
*telefon:
 
*e-mail:
 
godzina:
 
* Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przy pomocy serwisu www, na którym się znajdujesz. Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Informacje dostępne tutaj >>), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Jak otrzymać?

Skorzystaj

z oferty Kasy
prawie-400

Aby skorzystać z propozycji Kasy Stefczyka, najpierw należy zapisać się do Kasy. Procedura jest prosta i wymaga jedynie podania kilku niezbędnych informacji i przedłożenia podstawowych dokumentów. Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Otwórz

Linię Obrotową w rachunku
wez-pozyczke

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości oraz kompletem dokumentów wskazanych przez eksperta. Wykaz dokumentów znajdziesz także tu.

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl