Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Lokata dzienna odnawialna to rozwiązanie dla podmiotów instytucjonalnych oczekujących szybkich efektów. Charakteryzuje ją codzienna kapitalizacja, dzięki której można na bieżąco obserwować zyski! Ponadto lokata każdego dnia odnawia się automatycznie. Masz więc pewność, że Twoje środki stale wzrastają!

Poznaj szczegóły propozycji:

 • stałe oprocentowanie od 0,12% do nawet 0,52%
 • okres trwania lokaty wynosi 1 dzień
 • kwota minimalna wkładu to tylko 1000 zł
 • brak ograniczeń w postaci kwoty maksymalnej lokaty
 • lokata odnawia się automatycznie każdego dnia na aktualnych w dniu odnowienia warunkach – dzięki czemu nie trzeba pamiętać o terminie jej zakończenia
 • możliwość uzyskania wyższego oprocentowanie lokaty:
  • +0,10 p.p. - w przypadku, gdy podmiot ulokuje kwotę minimum 1 mln zł.
  • +0,20 p.p. - w przypadku, gdy podmiot ulokuje kwotę minimum 3 mln zł.
  • +0,40 p.p. - w przypadku, gdy podmiot ulokuje kwotę minimum 5 mln zł.
 

Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu godziny:

* imię:
 
* nazwisko:
 
* telefon:
 
* e-mail:
 
godzina:
 
* Podanie danych osobowych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oznaczonych gwiazdką oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się z Panem/ią we wskazany w formularzu sposób i realizacją oznaczonych tam celów.
Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie, a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) (informacje dot. przetwarzania danych osobowych), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
 
 
Wyślij prośbę o kontakt
 

Oprocentowanie

Lokata dzienna  odnawialna

Okres oszczędzania 

Oprocentowanie w skali roku 

1 dzień

0,12% - 0,52%


Szczegóły w Cenniku Lokat

Środki pieniężne zgromadzone przez deponenta na rachunkach imiennych w Kasie gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, w zakresie przewidzianym w Ustawie o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji, do łącznej wysokości równowartości w złotych 100 000 euro. Więcej informacji 

 
Masz dodatkowe pytania? SKONTAKTUJ SIĘ Z EKSPERTEM

Jak założyć?

Skorzystaj

z oferty Kasy
prawie-400

Aby skorzystać z propozycji Kasy Stefczyka, najpierw należy zapisać się do Kasy. Procedura jest prosta i wymaga jedynie podania kilku niezbędnych informacji i przedłożenia podstawowych dokumentów. Ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy.

Załóż

lokatę
zalozlokate

Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości oraz kompletem dokumentów wskazanych przez eksperta. Wykaz dokumentów znajdziesz także tu.

 
Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl