Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Cenisz sobie wygodę i wysoką jakość obsługi? Przenieś swoje konto do Kasy Stefczyka

11081-STEFCZYK-Przeniesienie-rachunku-informacja-na-www-punkty-inf-DD2

Dołącz do rodziny Kasy Stefczyka, buduj z nami polskie, bezpieczne instytucje finansowe i przenieś do nas swój rachunek płatniczy.
Pytasz – jak to zrobić? Odpowiadamy – to prostsze niż myślisz!

Wystarczy przysłowiowe kilka kroków do najbliższej placówki Kasy na terenie całego kraju, gdzie wypełnisz i podpiszesz trzy dokumenty:

  1. deklarację członkowską – zostaniesz w ten sposób członkiem Kasy Stefczyka*
  2. umowę o prowadzenie dowolnego typu rachunku płatniczego IKS
  3. wniosek o przeniesienie rachunku

Nie lubisz zmian? Nie martw się – Kasa w Twoim imieniu bezpłatnie dopełni wszelkich formalności związanych z przeniesieniem rachunku.

Co zyskujesz:

CZAS – bo to my poinformujemy Twój dotychczasowy bank lub inną SKOK o przeniesieniu rachunku, przeniesiemy Twoje zlecenia stałe, my także – na Twoje życzenie – poinformujemy Twojego pracodawcę, ZUS bądź inne podmioty o nowym numerze rachunku

DOSTĘP do szerokiej oferty Kasy Stefczyka – atrakcyjnych pożyczek i kredytów, linii pożyczkowych (kredytów w rachunku płatniczym), w tym Linii Pożyczkowej MINI do 1000 zł bez prowizji (RRSO: 10%)

PEWNOŚĆ, że nie jesteś klientem, ale współwłaścicielem instytucji, której powierzyłeś swoje finanse.

PONADTO dla osób przenoszących swój rachunek płatniczy i otwierających rachunek IKS Classic przygotowaliśmy pakiet 25 darmowych poleceń przelewów. Przekonaj się, że warto być w Kasie!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat przeniesienia rachunku, odwiedź najbliższą placówkę Kasy Stefczyka lub wejdź na:

Informacja o trybie przeniesienia rachunku płatniczego
Upoważnienie do przeniesienia rachunku
Wniosek o przeniesienie rachunku

 

* Informacje o tym, jakich formalności należy dopełnić, aby stać się członkiem Kasy Stefczyka, zamieszczone są na stronie www.kasastefczyka.pl.

Przykład reprezentatywny z dnia 4.07.2018 r. dla Linii Pożyczkowej MINI (kredyt w rachunku płatniczym): Całkowita kwota kredytu wynosi 1000 zł. Czas trwania umowy: 12 miesięcy (z możliwością odnowienia). Zmienna roczna stopa oprocentowania wynosi 10%. Prowizja: 0 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10%. Całkowita kwota do zapłaty: 1100,01 zł, w tym odsetki: 100,01 zł, przy założeniu, że całkowita kwota kredytu została wypłacona od razu i w całości w dniu zawarcia umowy na cały okres jej obowiązywania; spłata odsetek – miesięcznie, spłata kapitału – jednorazowo, na koniec okresu trwania umowy.
Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Pakiet 25 darmowych poleceń przelewów dotyczy pierwszych 25 jednorazowych krajowych poleceń przelewów Pakiet można wykorzystać w placówkach w okresie 6 miesięcy od dnia założenia rachunku płatniczego IKS Classic.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl