Masz PIT? Weź pożyczkę!

4584-KampaniaMASZ-PIT-MASZ-POZYCZKE-2015szablonvisuale-ES454x143
Czym jest pożyczka z PIT-11 lub PIT-40?

4585-EXPORTznak
To propozycja przygotowana z myślą o członkach Kasy Stefczyka, którzy otrzymali już PIT-11 lub PIT-40 za 2014 rok. Teraz ten dokument przyda się nie tylko w urzędzie skarbowym! Przynieś PIT-11 lub PIT-40 i dowód osobisty do placówki Kasy i sprawdź naszą pożyczkę! Tylko do końca czerwca 2015 roku!


Co mogę zyskać, korzystając z tej pożyczki?

Pożyczka z PIT-11 lub PIT-40 to przede wszystkim szybka i łatwa procedura wnioskowania. Nie potrzebujesz stosu dokumentów i zaświadczeń – wystarczy, że przyniesiesz do placówki Kasy Stefczyka dokument PIT-11 lub PIT-40 i dowód osobisty. Możesz otrzymać gotówkę – od 1000 zł do 60 000 zł, którą przeznaczysz na dowolny cel, zarówno na mniejsze, jak i większe wydatki. Wysokość raty zostanie dopasowana do Twoich możliwości finansowych – tak, aby spłata była po prostu wygodna. Masz również możliwość uzyskania atrakcyjnych obniżek oprocentowania, m.in. za wpływ dochodu na rachunek w Kasie oraz dobrą historię kredytową, dzięki czemu warunki otrzymania pożyczki mogą być jeszcze lepsze!

Zalety:

4585-EXPORTpity

uproszczona procedura wnioskowania o pożyczkę z PIT- 11 lub PIT-40 za 2014 rok
4585-EXPORT10do60

• kwota pożyczki dostosowana do Twoich potrzeb i zdolności kredytowej – od 1000 zł do 60 000 zł
4585-EXPORTproc
możliwość uzyskania atrakcyjnych obniżek oprocentowania – m.in. za wpływ dochodu na rachunek w Kasie oraz dobrą historię kredytową

wygodne raty dopasowane do Twoich możliwości finansowych


4585-EXPORTzegar

szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja już w 15 minut

Zapraszamy do najbliższej placówki, gdzie doradca finansowy przedstawi bliżej wszystkie szczegóły.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym, klikając przycisk na stronie lub zadzwoń pod numer tel. 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora).


Uproszczona procedura dokumentowania dochodów dostępna jest tylko dla członków uzyskujących akceptowany przez Kasę dochód. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.
4585-EXPORTpity

• Możesz otrzymać środki bez zbędnych formalności, dzięki uproszczonej procedurze wnioskowania o pożyczkę.3

• Dostajesz gotówkę, którą przeznaczysz na co tylko chcesz – realizację celów czy spełnienie marzeń.
4585-EXPORTproc

• Warunki otrzymania pożyczki mogą być jeszcze lepsze, dzięki możliwości uzyskania atrakcyjnych obniżek oprocentowania.
4585-EXPORT10do60

• Możesz dopasować kwotę pożyczki do swoich potrzeb i zdolności kredytowej, nawet do 60 000 zł.
4585-EXPORTdo10lat
• Dzięki dogodnemu okresowi kredytowania – nawet do 10 lat – otrzymujesz miesięczną ratę, która nie powinna stanowić nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu.

• Możesz spłacić pożyczkę wcześniej, bez dodatkowych opłat.
Sprawdź szczegóły w placówce Kasy!


Uproszczona procedura dokumentowania dochodów dostępna jest tylko dla członków uzyskujących akceptowany przez Kasę dochód. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.


Skontaktuj się z doradcą

7• Kliknij przycisk widoczny z prawej strony, aby przejść do prostego formularza kontaktowego.
• Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i wskaż dogodną dla Ciebie godzinę kontaktu.
10• Nasz doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie, odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji oraz umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Stefczyka.
• Podczas rozmowy doradca zada Ci kilka pytań o Twoją obecną sytuację finansową. Odpowiedzi na te pytania pomogą mu wstępnie oszacować Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu decyzja kredytowa zapadnie znacznie szybciej.

Zostań Członkiem Kasy Stefczyka

8• Z oferty Kasy Stefczyka mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli więc jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się
z warunkami przystąpienia do Kasy Stefczyka.
• Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz opiekun finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.


Weź pożyczkę

9• Jeśli jesteś już Członkiem Kasy Stefczyka, przyjdź do naszej placówki z drukiem PIT-11 lub PIT-40 i dowodem osobistym, aby złożyć wniosek o udzielenie pożyczki.
• Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku pożyczki udzielimy nawet w ciągu jednego dnia.
Sprawdź szczegóły w placówkach Kasy.


Uproszczona procedura dokumentowania dochodów dostępna jest tylko dla członków uzyskujących akceptowany przez Kasę dochód. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Pożyczka na PIT - kalkulator

Kwota pożyczki

Czas spłaty

m-cy

Wynik:

Kwota raty: 0.00 zł

Zamów teraz

Wyliczenia kalkulatora mają charakter szacunkowy i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Ostateczna wysokość raty i ewentualne wymagane zabezpieczenia uzależnione są od indywidualnej oceny wiarygodności kredytowej klienta.

Całkowita kwota kredytu: 19 000 zł, czas obowiązywania umowy – 60 miesięcy, 59 miesięcznych rat równych: 403,66 zł oraz ostatnia 60. rata: 403,69 zł, stopa oprocentowania kredytu w skali roku: 10,00% (zmienna), prowizja 14,50% tj. 2755 zł, opłata przygotowawcza: 40 zł, koszt ubezpieczenia ATUT: 1879,80 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 25,57% całkowita kwota do zapłaty: 28 894,43 zł, w tym odsetki: 5219,63 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 01.04.2015 r.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji