Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

Wytrwałość, współpraca i zasady fair play to wartości szczególnie bliskie Kasie Stefczyka, jako instytucji finansowej, która każdego roku przeznacza środki na działalność charytatywną, sportową i kulturalną. To dlatego z początkiem 2020 roku Kasa nawiązała współpracę z Fundacją Marcina Gortata MG13.

Za pośrednictwem fundacji Marcina Gortata MG13 Kasa Stefczyka wspiera dzieci i młodzież w realizacji ich sportowych marzeń. Obejrzyj spoty, które pokazują główne obszary działalności wspieranej przez Kasę Stefczyka Fundacji:

System stypendialny oraz profesjonalne szkolenie sportowe

Prowadzenie Szkół Mistrzostwa Sportowego, w których w całej Polsce uczy się kilkuset zawodników różnych dyscyplin sportowych

Kasa Stefczyka z dumą wspiera różnorodne działania Fundacji Marcina Gortata MG13. Jako polska instytucja finansowa jesteśmy dumni, że między innymi dzięki nam młodzi ludzie mogą spełniać swoje sportowe marzenia.

Więcej informacji na temat działalności Kasy Stefczyka oraz Fundacji Marcina Gortata MG13 znaleźć można na stronie głównej oraz stronie fundacji.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl