Szybko. Wygodnie. Bezpiecznie.

Twoje finanse online w Kasie Stefczyka

Już niebawem nowa bankowość elektroniczna. Slider. Kasa Stefczyka

Bankowość przez Internet


Dzięki niej możesz w wygodny i nowoczesny sposób zarządzać finansami. Sam zdecyduj jak chcesz jej używać: na komputerze, w telefonie czy może tablecie. W Bankowości Elektronicznej Kasy Stefczyka prosto i bezpiecznie:

  • sprawdzisz historię swoich transakcji
  • skontrolujesz swoje wydatki
  • wykonasz przelewy jednorazowe
  • zlecisz przelewy stałe, także do ZUS i US
  • opłacisz rachunki
  • skorzystasz z szerokiej oferty naszych produktów, lokat i pożyczek
  • skontrolujesz dostęp do usług i zmienisz hasła

Bankowość elektroniczna chroniona jest przez zaawansowane hasła i nowoczesne szyfrowanie.
Więcej: Bezpieczeństwo Bankowości Elektronicznej.

Dla Ciebie stworzyliśmy nową odsłonę Bankowości Elektronicznej. Co się zmieniło?

Nowy wygląd

Odświeżyliśmy wygląd bankowości elektronicznej oraz naszej aplikacji, dzięki czemu nawigowanie po nich stanie się jeszcze prostsze i intuicyjne.
Wygląd jest dopasowany do urządzenia, z którego korzystasz.

Dzięki autouzupełnianiu prościej wykonasz przelewy

Wykonujesz regularne przelewy na ten sam rachunek płatniczy? Teraz zrobisz to szybciej, unikając wpisywania za każdym razem tych samych danych, a także unikniesz pomyłek przy wpisywaniu numeru konta.

Szybciej przełączysz się między widokami

Korzystasz ze swojego konta, ale używasz także konta firmowego? Wykonujesz operacje na koncie jako pełnomocnik innej osoby? Teraz nie musisz się wylogować, aby przełączyć się na inny widok. Zrobisz to szybko z ekranu głównego.

Jak wygląda nowa bankowość elektroniczna?

Pulpit

Na jednym widoku sprawdzisz m.in. dostępne środki, oszczędności, a także historię ostatnich przelewów. Znajduję się tu również moduł "Prosty przelew", za pomocą którego łatwo, szybko i bezpiecznie wykonasz przelew.

Karty

W tym miejscu sprawdzisz dane kart płatniczych, a także zmienisz ich limity. Możesz również włączać lub wyłączać płatności zbliżeniowe oraz internetowe. W razie potrzeby możesz tutaj zastrzec swoją kartę.

Moja Skarbonka

Możesz wygodnie złożyć wniosek o założenie rachunku oszczędnościowego Moja Skarbonka - za pomocą Bankowości Elektronicznej określisz cel, kwotę, termin, a także sposób, w jaki Twoje pieniądze będą odkładane na rachunku oszczędnościowym. Łatwo założysz nowe rachunki oszczędnościowe, nowe lokaty, a także nowe skarbonki. Sprawdzisz stan swoich oszczędności oraz daty końca lokat.

Przegląd lokat i skarbonek

Łatwo założysz nowe rachunki oszczędnościowe, nowe lokaty, a także nowe skarbonki.
Sprawdzisz stan swoich oszczędności oraz daty końca lokat.

Aplikacja w Twoim telefonie


Z bezpłatną aplikacją Kasy Stefczyka zawsze będziesz mieć pod ręką możliwość sprawdzenia stanu konta i zlecenia przelewów. Sprawdzisz historię transakcji, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy pobrać aplikację "Kasa Stefczyka Online". Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacja krok po kroku zsynchronizuje telefon z Twoim kontem.

 

Aplikacja jest nowoczesna i bezpieczna - możesz się do niej zalogować za pomocą odcisku palca lub kodu PIN, a z każdą aktualizacją dokładamy wszelkich starań, aby była jeszcze wygodniejsza i bardziej intuicyjna.

Nie masz dostępu do Internetu? Skorzystaj z Tele-Kasy!


Dopełnieniem bankowości elektronicznej jest Tele-Kasa czyli, serwis telefoniczny, za pomocą którego możesz również sprawdzić dostępne środki na koncie i zmienisz hasło do serwisu telefonicznego. Tele-Kasa dostępna jest pod numerami telefonów 801 800 100 lub (+48) 58 782 95 00 (opłata zgodna z taryfą operatora) 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.