Twoje finanse online z Kasą Stefczyka

Bankowość przez Internet

Bankowość elektroniczna to wygodny i nowoczesny sposób zarządzania finansami. Możesz wybrać, czy wygodniej Ci używać bankowości na komputerze, w telefonie czy na tablecie. Zaloguj się na www.kasastefczyka.pl i zobacz, jakie to proste.

W serwisie Kasy Stefczyka możesz w jednym miejscu:

  • sprawdzić historię swoich transakcji,
  • wykonać przelew jednorazowy,
  • zlecić przelew stały,
  • zlecić przelew do ZUS i US,
  • opłacić rachunki,
  • skontrolować swoje wydatki,
  • skorzystać z szerokiej oferty naszych produktów, lokat i pożyczek,
  • kontrolować dostęp do usług i zmieniać hasła.

Bankowość elektroniczna jest bezpieczna, chroniona odpowiednio zaawansowanymi hasłami i nowoczesnym szyfrowaniem. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź tu Poradnik - Bankowość Elektroniczna

Dopełnieniem bankowości elektronicznej jest Tele-Kasa, serwis telefoniczny, za pomocą którego możesz również sprawdzić dostępne środki na koncie i zmienisz hasło do serwisu telefonicznego. Tele-Kasa dostępna jest pod numerami telefonów 801 800 100 lub (+48) 58 782 95 00 (opłata zgodna z taryfą operatora) 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Aplikacja w Twoim telefonie

Pobierz aplikację mobilną z Google Play i Apple Store

Najszybszy i najnowocześniejszy sposób korzystania z bankowości. Z bezpłatną aplikacją Kasy Stefczyka zawsze będziesz mieć pod ręką możliwość sprawdzenia stanu konta i zlecania przelewów. Sprawdzisz historię transakcji kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Wystarczy pobrać aplikację „Kasa Stefczyka”. Po ściągnięciu i zainstalowaniu aplikacja krok po kroku zsynchronizuje telefon z Twoim kontem.

Aplikacja jest nowoczesna i bezpieczna - możesz się do niej logować za pomocą odcisku palca lub kodu PIN, a z każdą aktualizacją dokładamy wszelkich starań, aby była jeszcze wygodniejsza i bardziej intuicyjna.

Możesz korzystać z dostępu do swoich środków w dowolnym miejscu i czasie.

Aplikacja dostępna w Google Play i Apple Store:

Masz pytania? Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.