Placówki i Bankomaty Zaloguj się ZŁÓŻ WNIOSEK

O usłudze

Usługa bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka to nowoczesna usługa, dzięki której masz dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim rachunku płatniczym bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz kontrolować stan swoich finansów, dokonać polecenia przelewu, ustanawiać zlecenia cykliczne, definiować szablony poleceń przelewów oraz otwierać lokaty.

Usługa bankowości elektronicznej jest dostępna dla wszystkich Klientów Kasy Stefczyka, którzy otworzyli rachunek płatniczy w Kasie. Wystarczy podpisać stosowną umowę w placówce Kasy Stefczyka, a następnie aktywować usługę, by po zalogowaniu uzyskać pełen dostęp do wszystkich jej funkcjonalności i móc zarządzać swoimi środkami przez Internet i telefon.

Szczegółowy opis procesu aktywacji usługi bankowości elektronicznej znajdziesz w Instrukcji Użytkownika, dostępnej w zakładce Do pobrania oraz na Twojej karcie startowej, którą otrzymasz w placówce Kasy Stefczyka po podpisaniu Umowy o świadczenie usługi bankowości elektronicznej Kasy Stefczyka.

Serwis elektroniczny Kasy Stefczyka działający w ramach usługi bankowości elektronicznej, stworzony został zgodnie z aktualnymi trendami obowiązującymi w projektowaniu internetowych serwisów transakcyjnych. Jest on przyjazny dla użytkownika i posiada przejrzystą nawigację, dzięki czemu korzystanie z niego jest intuicyjne i wygodne. Możliwość personalizacji strony głównej serwisu pozwala dostosować wybrane opcje serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Korzystając z usługi bankowości elektronicznej i stosując się do kilku podstawowych zasad możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Zastosowaliśmy tu szereg nowoczesnych rozwiązań, których zadaniem jest uniemożliwić dostęp do Twojego konta osobom niepowołanym, a Tobie zapewnić bezpieczne logowanie do platformy. Są to m.in. szyfrowane połączenia, klawiatura ekranowa zapobiegająca podejrzeniu wpisywanego hasła oraz dwie metody autoryzacji operacji do wyboru. Pełną listę zabezpieczeń wraz ze wskazówkami, jakich zasad bezpieczeństwa przestrzegać podczas korzystania z usługi bankowości elektronicznej, znajdziesz w zakładce Bezpieczeństwo.

Zaloguj się do wersji demonstracyjnej serwisu i sprawdź, jak wygodne może być zarządzanie finansami.

Serwisy Partnerskie:
Stefczyk.tv Stefczyk.info CzasNaFinanse.pl wPolityce.pl